Wybierz miasto:

Mezoterapia bezigłowa Kraków

Mezoterapia bezigłowa Kraków
Mezoterapia bezigłowa Kraków to bezinwazyjny zabieg, którego zadaniem jest poprawa nawilżenia skóry i jej odżywienie. Zabieg przyśpiesza procesy wchłaniania się substancji aktywnych w głąb skóry – rewitalizując ją, wygładzając i delikatnie napinając. Ze względu na brak dyskomfortu zabieg mezoterapii bezigłowej polecany jest szczególnie osobom wrażliwym lub z tendencją do tworzenia się naczynek. Mezoterapia bezigłowa w Krakowie, opiera się na zjawisku elektroporacji czyli oddziaływaniu fali elektromagnetycznej na skórę w postaci impulsów, docierających do najgłębiej zlokalizowanych tkanek oraz do wnętrza komórek. W efekcie dochodzi do szybszej regeneracji skóry, a co za tym idzie przyśpieszenia procesów regeneracji i odmłodzenia twarzy.

REZULTATY ZABIEGU MEZOTERAPII BEZIGŁOWEJ

 • cera staje się bardziej jędrna i elastyczna,
 • tkanki są odżywione i dotlenione,
 • poprawia się koloryt skóry,
 • następuje uszczelnienie naczyń krwionośnych.

Cena zabiegu: od 200zł

Koszt zabiegu

od 150 zł

Czas zabiegu

40 - 50 min.

Znieczulenie

nie

Liczba zabiegów

1 - 4

Odstępy

7 - 21 dni

Obszar

twarz

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  Na czym polega zabieg mezoterapii bezigłowej?
  Zalety
  Mezoterapia bezigłowa - przeciwwskazania
  Cennik zabiegów w naszym salonie w Krakowie

  Na czym polega zabieg mezoterapii bezigłowej? Na czym polega zabieg mezoterapii bezigłowej?

  pytanieProcedura polega na wprowadzaniu w skórę składników aktywnych, które są zawarte w skoncentrowanym serum. Zabieg można dodatkowo połączyć z peelingiem kawitacyjnym, mikrodermabrazją – dla uzyskania lepszych efektów.mezoterapia bezigłowa kraków

  Mezoterapia bezigłowa Kraków – z czym warto połączyć zabieg?

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Zalety Zalety

  zalecenia

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Mezoterapia bezigłowa - przeciwwskazania Mezoterapia bezigłowa - przeciwwskazania

  przeciwwsakazania

  • ciąża,
  • metalowe elementy w ciele,
  • epilepsja,
  • choroby skórne, schorzenia żył
  • choroby kardiologiczne,
  • zastawka lub rozrusznik serca,
  • przewlekłe choroby dermatologiczne.
   mezoterapia bezigłowa kraków
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Cennik zabiegów w naszym salonie w Krakowie Cennik zabiegów w naszym salonie w Krakowie

  Obszar Cena
  Twarz 200,00 zł
  Twarz + szyja 240,00 zł
  Twarz + szyja + dekolt 300,00 zł
  Ciało (pośladki, uda, biust) 260,00 zł
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Salon kosmetyczny Kraków

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzone z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Salon kosmetyczny Kraków - Kosmetyczka Kraków - Salon urody Kraków

  Zapraszamy!

  Sprawdź