fbpx

Wybierz miasto:

REPECHAGE ZABIEGI PIELĘGNACYJNE KRAKÓW

REPECHAGE ZABIEGI PIELĘGNACYJNE KRAKÓW
Repechage to wyjątkowa linia pielęgnacyjna na twarz i dekolt. Skóra po zabiegu jest silnie napięta, odświeżona i odmłodzona. Głównym składnikiem większości linii kosmetycznych Repêchage są najwyższej jakości świeże algi, które to są koncentratem wody morskiej bogatej w witaminy, sole mineralne, aminokwasy, elementy śladowe i fitohormony. Zabieg silnie relaksuje i sprawia, że skóra jest piękna i odprężona.

Cena zabiegów: od 220 zł – 260

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
Pokaż klauzule informacyjną

Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
• Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
• Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

captcha

Vita Cura ®5 Phase Firming facial
Hydra Medic® Acne Facial
Biolight Miracle Facial
Hydra Dew® Express Lift

Vita Cura ®5 Phase Firming facial Vita Cura ®5 Phase Firming facial

Vita Cura ®5 Phase Firming facial

5 fazowy ujędrniający zabieg stanowiący alternatywę dla zabiegów z użyciem botoxu.

Zabieg przeznaczony jest dla cery dojrzałej, zniszczonej, wymagającej szybkiego nawilżenia i nawodnienia. Dzięki zastosowaniu wyjątkowej kombinacji naturalnych ziołowych i morskich składników doskonale zapobiega starzeniu się skóry, daje natychmiastowy efekt odmłodzenia, rozświetla, naprawia uszkodzenia w DNA komórkowym, napina, regeneruje oraz głęboko nawilża. Wygładza, pobudza, ujędrnia oraz wzmacnia skórę intensywnie ją odnawiając.

Enzymatyczny peeling z papai usuwa martwe komórki naskórka, odsłaniając młodszą i jaśniejszą skórę. Dwa masaże oraz maska spirulinowa zawiera potwierdzony klinicznie pentapeptyd, który wygładza i intensywnie ujędrnia skórę. Na zakończenie aplikowane jest serum Vita Cura® Triple Firming Cream, które zapewnia natychmiastowy i widoczny efekt liftingu.

Cena: 290 zł

Umów wizytę Rezwerwacja online

Hydra Medic® Acne Facial Hydra Medic® Acne Facial

Zabieg przeznaczony dla skóry problematycznej i dotkniętej trądzikiem. Synergiczne działanie składników zawartych w preparatach Repêchage® Hydra Medic przynosi szybkie i widoczne rezultaty na skórze problematycznej, nawet bez konieczności oczyszczania mechanicznego.

Głęboko oczyszcza pory skóry, zapobiega powstawaniu wykwitów trądzikowych, łagodzi stany zapalne oraz reguluje działanie gruczołów łojowych zachowując jednocześnie nawilżenie skóry. Zabieg idealnie nadaje się do cer dojrzałych oraz wrażliwych – żaden kosmetyk zawarty w zestawie nie działa przesuszająco i drażniąco. Zabieg może być również wykonywany u kobiet w ciąży.

Składniki aktywne w zabiegu Hydra Medic Acne Facial:

  • kompleks mikro-algi i cynku,
  • kwas salicylowy,
  • ichtiol,
  • alga Spirulina,
  • siarka,
  • kamfora,
  • błoto morskie,
  • mieszanka herbat.

Cena: 230 zł

Umów wizytę Rezwerwacja online

Biolight Miracle Facial Biolight Miracle Facial

Zabieg usuwający przebarwienia i rozświetlający cerę. Glikolowy peeling morski Glyco-Sea w sposób kompleksowy rozświetla i rozjaśnia cerę, nadaje cerze blasku oraz zdecydowanie poprawia jej koloryt. Wyjątkowy kompleks Laminaria®, wyciąg ze stokrotki i heksapeptyd-2, o potwierdzonym klinicznie działaniu, intensywnie rozjaśnią skórę oraz wyrównają jej koloryt. Wyciąg z arbuza ochroni DNA komórek. Delikatny i skuteczny zestaw składników sprawia, że z zabiegu można korzystać cały rok.

Do zabiegu mikrodermabrazja lub peeling kawitacyjny gratis!

Cena: 290 zł

Umów wizytę Rezwerwacja online

Hydra Dew® Express Lift Hydra Dew® Express Lift

Zabieg głęboko nawilżający przeznaczony dla cer wyjątkowo wrażliwych oraz suchych, narażonych na przedwczesne starzenie.

Wyciąg z alg Codium Tomentosum, zawiera morski czynnik nawilżający, który głęboko nawilża skórę. Seria zawiera naturalne składniki, które wpływają kojąco na wrażliwą skórę oraz przeciwutleniacze, które zapewniają ochronę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi.

Cena: 220 zł

Umów wizytę Rezwerwacja online

Zobacz
inne zabiegi

J’adore world
Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzonę z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Oprócz najnowocześniejszej technologii, na wysoką jakość naszego Instytutu Urody wpływają przede wszystkim wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Zapraszamy!
Sprawdź