Wybierz miasto:

ULTRADŹWIĘKI KRAKÓW

ULTRADŹWIĘKI KRAKÓW

Ultradźwięki to niesłyszalne fale o niskiej częstotliwości, które wnikają w głębsze warstwy naskórka i skóry właściwej dzięki czemu preparaty kosmetyczne wnikają znacznie efektywniej i głębiej niż ma to miejsce w trakcie tradycyjnego wklepywania kosmetyku w skórę. Fale Ultradźwięki zabieg aktywizujący komórki odpowiedzialne za produkcję kolagenu i elastyny gwarantujących jędrność, gładkość i elastyczność skóry. Zabiegi z wykorzystaniem ultradźwięków dają widoczne i spektakularne efekty jeśli chodzi o odmłodzenie skóry. Substancje aktywne są transportowane głęboko w skórę, dzięki czemu zmarszczki są niwelowane a skóra jest wygładzona i ujędrniona. Ultradźwięki z powodzeniem wykorzystywane są również w terapii antycellulitowej.

Zabieg przeprowadzany z wykorzystaniem ultradźwięków może być znakomitym rozwiązaniem w wielu problemach skóry. Zabiegi te można polecić wszystkim osobom, które chcą dogłębnie działać na swoją skórę, czy to w zakresie odmłodzenia, nawilżenia, czy ogólnej rewitalizacji. Zabieg daje znacznie lepsze efekty, niż stosowanie kremów czy masek, gdyż pozwala substancjom odżywczym dotrzeć w głąb skóry, a zatem tam, gdzie są najbardziej efektywne. Najbardziej polecany jest osobom z przesuszoną, ziemistą, niezdrową skórą z widocznymi zmarszczkami czy przebarwieniami. Jest to także znakomity sposób na usuwanie oznak cellulitu.

Ultradźwięki - na czym polega zabieg?

Zabieg z wykorzystaniem ultradźwięków polega na uprzednim nałożeniu na skórę specjalistycznej maski. Jej składniki, pod wpływem ultradźwięków, mają dotrzeć w głąb skóry i działać na określony problem estetyczny. Następnie każde miejsce na skórze objętej zmianami starzeniowymi czy cellulitem jest pobudzane przez przykładanie do niego aparatu emitującego ultradźwięki. Poddawana zabiegowi osoba może to odczuwać jako lekkie łaskotanie. Zabieg nie jest nieprzyjemny, nie powoduje dyskomfortu, a dźwięki są niesłyszalne. Efekty działania ultradźwięków widoczne są od razu, najbardziej efektywna będzie jednak seria zabiegów.

ultradzwieki

Cena zabiegu: od 70

Koszt zabiegu

od 70 zł

Czas zabiegu

ok. 30 min.

Znieczulenie

nie

Liczba zabiegów

1 - 4

Odstępy

7 - 14 dni

Obszar

twarz

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  Wskazania do stosowania zabiegu ultradźwiękami
  Przeciwwskazania do stosowania zabiegu ultradźwięków
  Efekty po zabiegu ultradźwiękami
  Cennik zabiegów w naszym salonie w Krakowie

  Wskazania do stosowania zabiegu ultradźwiękami Wskazania do stosowania zabiegu ultradźwiękami

  zaleceniaZabieg ultradźwiękowy przynieść może liczne korzyści skórze z niedoskonałościami. Najczęściej wskazaniem do zabiegu są widoczne oznaki starzenia skóry twarzy, szyi i dekoltu, a także obecność cellulitu na pośladkach, udach czy brzuchu. Ultradźwięki mogą także redukować plamy i przebarwienia na skórze, widoczne nierówności, blizny czy rozstępy. Każdy z wymienionych efektów jest wskazaniem do zabiegu, który nie tylko jest wysoce skuteczny, ale również bezpieczny, bezbolesny i komfortowy dla pacjenta.

  Podsumowując: wskazania do zabiegu ultradźwiękami

  • zmarszczki
  • przebarwienia skóry
  • cellulit
  • blizny i rozstępy
  • przebarwienia skóry
   ultradźwięki kraków
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Przeciwwskazania do stosowania zabiegu ultradźwięków Przeciwwskazania do stosowania zabiegu ultradźwięków

  przeciwwsakazaniaZabiegi z zastosowaniem ultradźwięków wymagają ogólnego dobrego stanu zdrowia. Przeciwwskazaniem do wykonania ultradźwięków jest między innymi ciąża oraz posiadanie rozrusznika serca. Poza tym, ultradźwiękom nie mogą być poddane osoby cierpiące na problemy z żylakami i zatorami, z krzepliwością krwi, chore na gruźlicę czy choroby zakaźne, dające objawy na skórze. Zabiegowi nie można też poddać się, jeśli w miejscu jego przeprowadzenia w ciele umieszczony jest metal, na przykład kolczyk czy metalowe implanty.

  Podsumowując: przeciwwskazania do stosowania zabiegu ultradźwiękami

  • nowotwory i stan po operacyjnym usunięciu
  • żylaki, ostre zapalenia żył
  • zaawansowane zwapnienie naczyń, zakrzepowe zapalenie żył
  • zakrzepowe zapalenie żył, żylaki, zakrzepica
  • zaburzenia krzepnięcia krwi
  • zmiany skórne zwłaszcza w przebiegu chorób zakaźnych
  • rozrusznik serca
  • metal w miejscu zmian chorobowych
  • ciąża
  • czynna gruźlica
  • implanty metalowe
   ultradźwięki kraków
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Efekty po zabiegu ultradźwiękami Efekty po zabiegu ultradźwiękami

  pytanieZastosowanie ultradźwięków pozwala uzyskać znacznie bardziej zaawansowane i widoczne rezultaty, niż w przypadku metod działających powierzchniowo. Dzięki temu skóra od razu wygląda lepiej. Efekty jednak najbardziej uzależnione są od istniejącego problemu i stanu wyjściowego skóry. Zwykle po jednej sesji można już zauważyć spłycenie zmarszczek, zmniejszenie widoczności rozstępów i blizn czy rozjaśnienie plam i przebarwień na skórze. W miarę poddawania się kolejnym zabiegom efekty są coraz lepsze. Jako jeden z nielicznych, zabieg ten jest w stanie faktycznie usunąć cellulit czy rozstępy na skórze.

  ultradźwięki kraków

  Ultradźwięki Kraków – jakie jeszcze mają zalety? Dowiedz się z naszego bloga

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Cennik zabiegów w naszym salonie w Krakowie Cennik zabiegów w naszym salonie w Krakowie

  Obszar 1 zabieg 4 zabiegi 8 zabiegów
  Twarz, szyja – zabieg z maską do zabiegu 70,00 zł do zabiegu 220,00 zł do zabiegu 340,00 zł
  Twarz, szyja z maską z maską, ampułką i konsultacją 89zł
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Salon kosmetyczny Kraków

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzone z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Salon kosmetyczny Kraków - Kosmetyczka Kraków - Salon urody Kraków

  Zapraszamy!

  Sprawdź