fbpx

Wybierz miasto:

Geneo kompleksowa pielęgnacja skóry

Geneo kompleksowa pielęgnacja skóry
GeneO ™ to przełomowy zabieg Microbubble Energy 3 w 1, który stanowi kompleksową pielęgnację skóry. Zabieg opiera się na kilku etapach: delikatnym złuszczaniu warstwy naskórka, następnie silnym aplikowaniu silnych składników rewitalizujących skórę oraz w efekcie powoduje naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz. W zabiegu tym wykorzystywane są opatentowane kapsułki: NeoRevive i NeoBright oraz żel zabiegowy. Intensywne oraz wzajemne oddziaływanie na siebie substancji aktywnych i żelu zabiegowego powoduje wytwarzanie na skórze dużej ilośći mikropęcherzyków zawierających CO2, które zmniejszają powinowactwo hemoglobiny do tlenu, uwalniając go do tkanek i natychmiast intensywnie dotleniając skórę. Zabieg GeneO : Kapsułka NeoRevive służy odmłodzeniu skóry: tj redukcji zmarszczek oraz jej ujędrnieniu, zmniejszenie porów, poprawia gęstość i jakość skóry oraz jej odżywienie, Kapsułka NeoBright – pomaga w osiągnięciu zdrowszego i bardziej promiennego wyglądu cery, a także poprawie jej odżywienia. Zabieg doskonale wyrównuje kolory, poprawia gęstość i napięcie skóry, silnie ją przy tym dotleniając. Kapsułki Balance - pomogą z przetłuszczającą się i zanieczyszczoną cerą. Usuną nadmiar sebum, rozszerzone pory i problemy z niedoskonałościami. geneo

od 299zł

Koszt zabiegu

299zł

Czas zabiegu

60min

Znieczulenie

nie

Liczba zabiegów

3-4

Odstępy

Co 2-3 tyg

Obszar

Twarz / Szyja / Dekolt / Ręce

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
Pokaż klauzule informacyjną

Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
• Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
• Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

captcha

Geneo - jak powstał ten zabieg i dlaczego jest skuteczny
Korzyści płynące z kuracji Geneo:
Przebieg zabiegu i mechanizm działania Geneo?
Wskazania do zabiegu GeneO ™
Rodzaje zabiegu
Cena

Geneo - jak powstał ten zabieg i dlaczego jest skuteczny Geneo - jak powstał ten zabieg i dlaczego jest skuteczny

Inspiracją do opracowania zabiegu Geneo™ była natura i gorące źródła, które od wieków znane są z silnych właściwości dotleniających skórę. Geneo™ – Symulując takie działanie, wywołuje w skórze reakcję zwaną „efektem Bohra”, w wyniku której dawka tlenu przekazywana jest na obszarze zabiegowym. Jednocześnie przy tym zabieg Geneo™ powoduje złuszczenie skóry, wytwarzając przy tym idealne środowisko do wchłaniania się koniecznych składników odżywczych – proces ten zachodzi zarówno w trakcie, jak i po zabiegu.

geneo

Umów wizytę Rezwerwacja online

Korzyści płynące z kuracji Geneo: Korzyści płynące z kuracji Geneo:

Jest to zabieg 3 w 1: powoduje złuszczanie, silne wchłanianie substancji odżywczych oraz intensywne dotlenienie cery

Zapewnia doskonałe efekty w krótkim czasie – sam zabieg również nie zabiera dużo czasu

Geneo pozwala na maksymalne wchłanianie składników odżywczych zawartych w specjalnie opracowanych formułach pielęgnacyjnych

Naturalne i silnie dotlenienie skóry

Zabieg jest odpowiedni dla każdego typu rodzaju skóry i typu – nadaje się na wszystkie obszary twarzy

Jest wyjątkowo higieniczny – dzięki sterylnym i jednorazowym elementom zabiegowym

Jego Efekty zostały potwierdzone klinicznie

Zaraz po zabiegu można wrócić do codziennych czynności a skóra wygląda promiennie i jest napięta – po prostu piękna!

geneo kraków

 

Umów wizytę Rezwerwacja online

Przebieg zabiegu i mechanizm działania Geneo? Przebieg zabiegu i mechanizm działania Geneo?

Dzięki połączeniu na powierzchni skóry opatentowanej przez firmę Pollogen ampułki Capsugen oraz żelu bogatego w składniki odżywcze dochodzi do silnego oczyszczenia skóry oraz jej delikatnego złuszczenia. Następnie wytwarzane są niezliczone ilości małych bąbelków bogatych w CO2, które pozostają na powierzchni skóry, masując ją i wnikając w nią. Powoduje fizjologiczną reakcję organizmu, zwaną efektem Bohra. Wynikiem tego dochodzi do:

 • dotlenienia skóry – na obszarze zabiegowym dochodzi do zwiększenia ilości tlenu
 • Zwiększenia przepływu krwi w naczyniach włoskowatych
 • Intensyfikacji metabolizmu komórek skóry
  geneo kraków

 

Umów wizytę Rezwerwacja online

Wskazania do zabiegu GeneO ™ Wskazania do zabiegu GeneO ™

zalecenia

 

 

 

 

 

 • Odmładzanie
 • Trądzik
 • Przebarwienia
 • Zmęczona i szara skóra
 • Sucha cera wymagająca nawilżenia i rozjaśnienia
 • Cera o nierównym kolorycie
 • Skóra o słabej strukturze
 • Zrogowaciały naskórek
 • Zabieg doskonale nadaje się dla wszystkich tych, którzy szybko chcą poprawić wygląd swojej skóry – również przed uroczystym eventem lub ważnym wyjściem
Umów wizytę Rezwerwacja online

Rodzaje zabiegu Rodzaje zabiegu

Kuracja Illuminate

Rozjaśnia koloryt skóry, minimalizuje pojawianie się pigmentacji skóry i nierównomierny koloryt. W trakcie zabiegu stosuje się: kwas azelainowy, kwas kojowy, Witamina C.

Kuracja REVIVE

Ożywia szarą cerę, sprawia że skóra staje się gładka. Zmniejsza widoczność drobnych linii oraz zmarszczek. W trakcie zabiegu stosuje się: kwas hialuronowy, peptydy oraz retinol.

Kuracja BALANCE

Oczyszcza pory, zapewnia równowagę dla skóry tłustej, poprawia strukturę skóry, wygładza, nadaje skórze blask. W trakcie zabiegu wykorzystuje się: kwas migdałowy, węgiel bambusowy oraz serum równoważące.

geneo kraków

Umów wizytę Rezwerwacja online

Cena Cena

Zabieg Cena
Illuminate – twarz, szyja, dekolt PROMOCJA 299 zł
Illuminate – twarz, szyja, dekolt
*cena regularna
360 zł
Illuminate – pakiet 3 zabiegów na twarz 850 zł
Illuminate – pakiet 3 zabiegów na twarz, szyję, dekolt 920 zł
Revive – twarz, szyja, dekolt 360 zł
Revive – twarz 299 zł
Revive – pakiet 3 zabiegów na twarz 850 zł
Revive – pakiet 3 zabiegów na twarz, szyję, dekolt 920 zł
Balance – twarz 299 zł
Balance – twarz, szyja, dekolt 360 zł
Balance – pakiet 3 zabiegów na twarz 850 zł
Balance – pakiet 3 zabiegów na twarz, szyję, dekolt 995 zł
Umów wizytę Rezwerwacja online

Zobacz
inne zabiegi

J’adore world
Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzonę z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Oprócz najnowocześniejszej technologii, na wysoką jakość naszego Instytutu Urody wpływają przede wszystkim wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Zapraszamy!
Sprawdź