fbpx

Wybierz miasto:

MEZOTERAPIA DERMOROLLER I FRAKCYJNA KRAKÓW

MEZOTERAPIA DERMOROLLER I FRAKCYJNA KRAKÓW

Mezoterapia mikroigłowa dermaroller lub mezoterapia frakcyjna. Zabieg polega na wprowadzeniu w głąb skóry poprzez mikronakłucia substancji aktywnych . Liczne mikronakłucia powodują, że skora reaguje na nie jak na mikrouszkodzenia uruchamiając procesy naprawcze i regeneracyjne. Fibroblasty zaczynają dzielić się z większą częstotliwością co przyczynia się do wzrostu produkcji elastyny, włókien kolagenowych oraz kwasu hialuronowego. Powoduje to, że przy odpowiednim zastosowaniu ampułek można uzyskać efekt : redukcji zmarszczek i blizn, wzrostu nawilżenia, odżywienia skóry oraz przywrócenia jej jędrności. Przeprowadzone badania jednoznacznie wykazują, że poprzez mikronakłucia substancje aktywne działają nawet 1000 razy lepiej niż przy zwykłej aplikacji.

Działanie mezoterapii mikroigłowej frakcyjnej lub dermarollera

Zabieg mezoterapii mikroigłowej silnie stymuluje oraz pobudza naskórek dzięki czemu wielokrotnie zwiększa się jego przepustowość a wysoko skoncentrowane składniki wnikają głębiej i mają wyższe stężenie. Mechaniczna stymulacja pobudza regenerację skóry i zapewnia lepsze krążenie. Metoda ta określana jest często mianem terapii indukującej tworzenie się kolagenu, ponieważ stymulacja skóry właściwej przy pomocy mikronakłuć prowadzi do powstawania w niej nowych włókien kolagenowych i elastynowych oraz jej następczą przebudowę (remodelling), regenerację i odmłodzenie. Precyzyjnie regulowana prędkość – 6 poziomów – oraz głębokość nakłucia – od 0,25mm do 3mm) – zapewniają pełną kotrolę zabiegu. To prawdziwa rewolucja na rynku mezoterapii mikroigłowej frakcyjnej. Opatentowana technologia pulsujących igieł jest bardziej efektywna i bezpieczna niż stosowane dotychczas metody nakłuwania skóry.

Nakłuwanie skóry za pomocą igieł o odpowiedniej długości powoduje w jej obrębie mikrourazy i mikrokrwawienia. Krew wydostaje się z uszkodzonych naczyń krwionośnych, a zawarte w niej płytki krwi ulegają aktywacji. W wyniku tego dochodzi do uwalniania z nich tzw. czynników wzrostu. Ma to kluczowe znaczenie w procesie regeneracji tkanek. Proces regeneracji skóry, jej przebudowy i tworzenia się nowego kolagenu trwa przez okres kilku tygodni po zabiegu. Szybko gojący się naskórek sprawia, że wszystkie etapy procesu odnowy, zapoczątkowane nakłuwaniem, odbywają się w optymalnych warunkach – przy nieuszkodzonej barierze naskórkowej i przy braku wpływu czynników zewnętrznych.

Mezoterapia mikroigłowa  - Wskazania:

 • wiotka skóra,
 • zmarszczki,
 • blizny, rozstępy.
  mezoterapia mikroigłowa

Cena zabiegów: od 150

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
Pokaż klauzule informacyjną

Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
• Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
• Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

captcha

Efekty po zabiegu:
Przeciwskazania do zabiegu:
Cennik zabiegów dermaroller
Cennik zabiegów mezoterapia frakcyjna

Efekty po zabiegu: Efekty po zabiegu:

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA EFEKTY:

 • Poprawiony owal twarzy oraz zredukowane zmarszczki
 • Skóra jest bardziej elastyczna
 • Przebarwienia są usunięte
 • Skóra jest odmłodzona i rozświetlona
 • Zmniejszone są blizny i rozstępy oraz cellulit
Umów wizytę Rezwerwacja online

Przeciwskazania do zabiegu: Przeciwskazania do zabiegu:

 • Ciąża i okres karmienia piersią
 • Przyjmowanie aspiryny i preparatów zmniejszających krzepliwość krwi
 • Cukrzyca
 • Skóra, która źle toleruje iniekcje
 • Skłonność do bliznowacenia
 • Opryszczka w stanie aktywnym
 • Duże nasłonecznienie
 • Choroby kwi
Umów wizytę Rezwerwacja online

Cennik zabiegów dermaroller Cennik zabiegów dermaroller

PLN
Twarz pierwszy zabieg: 200zł zamiast 300zł! (roller gratis)*
Szyja 150zł
Dekolt 200zł
Twarz i szyja 300zł
Twarz, szyja i dekolt 320zł zamiast 600zł
Cellulit, Rozstępy, Wyszczuplanie 250zł

W serii min. 4 zabiegów 20% rabatu

Umów wizytę Rezwerwacja online

Cennik zabiegów mezoterapia frakcyjna Cennik zabiegów mezoterapia frakcyjna

1 zabieg 4 zabiegi 8 zabiegów
Twarz 260zł zamiast 350zł 800zł 1400zł
Szyja 200zł 700zł 1200zł
Dekolt 200zł 600zł 1000zł
Twarz, szyja, dekolt 350zł zamiast 500zł 1100zł 2000zł
Cellulit, rozstępy, wyszczuplanie 260zł 800zł 1500zł

 

Umów wizytę Rezwerwacja online

Zobacz
inne zabiegi

J’adore world
Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzonę z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Oprócz najnowocześniejszej technologii, na wysoką jakość naszego Instytutu Urody wpływają przede wszystkim wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Zapraszamy!
Sprawdź