+48 12 26 14 443

FOTOODMŁADZANIE T3 – DELIKATNY LIFTING TWARZY

FOTOODMŁADZANIE T3 – DELIKATNY LIFTING TWARZY
Laserowe fotoodmładzanie FOTONA SP-2 to silna metoda regeneracji i odmładzania skóry za pomocą wiązki światła lasera. Zabieg skutecznie niweluje drobne zmarszczki, poszerzone naczynka, rumień twarzy, powiększone pory oraz inne efekty fotouszkodzeń skóry. Zabieg fotoodmładzania przyczynia się do zmiany struktury skóry w głębi naskórka, tworząc tym samym unikalne warunki do pełnej i trwałej naprawy włókien kolagenych i elastyny.  Zaletą fotoodmładzania jest również to, że zabieg jest mało inwazyjny a przede wszystkim ekspresowy- już tego samego dnia można wrócić do codziennej aktywności.

od 200zł

Zarezerwuj Rezwerwacja online
Zadzwoń 12 261 44 43 Numer kontaktowy

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

 • Zabieg: FOTOODMŁADZANIE T3 – DELIKATNY LIFTING TWARZY
 • TECHNOLOGIA LASEROWA
  FOTONA ODMŁADZANIE
  DLA KOGO?
  EFEKTY ZABIEGU FOTOODMŁADZANIA T3
  JAK CZĘSTO?
  CENNIK

  TECHNOLOGIA LASEROWA TECHNOLOGIA LASEROWA

  Najnowocześniejszy laser firmy Fotona łączy w sobie działanie lasera Nd:YAG oraz Er:YAG co skutkuje najwyższą jakością i efektywnością. Podczas fotoodmładzania metodą T3 światło lasera dociera w głębokie warstwy skóry i powoduje uruchamienie procesów regeneracyjne. Podczas frakcjonowania dochodzi do wytworzenia termicznych mikrouszkodzeń tkanek co powoduje stymulację skóry. Światło lasera pochłaniane jest przez hemoglobinę, dzięki podczas zabiegu niweluje się również problem rozszerzonych naczynek. Podniesienie temperatury tkanek pozytywnie wpływa również na pracę fibroblastów, które w efekcie wytwarzają nowe włókna kolagenowe oraz powodują skrócenie i obkurczenie tych istniejących. W rezultacie dochodzi do wygładzenia, ujędrnienia oraz pogrubienia skóry. Fotoodmładzanie skóry metodą T3 przynosi efekty podobne do dermabrazji czy peelingów chemicznych, ale jest metodą nieablacyjną, czyli efekt uzyskujemy bez złuszczania naskórka. Zabieg jest w pełni bezpieczny, nie wymaga rekonwalescencji.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  FOTONA ODMŁADZANIE FOTONA ODMŁADZANIE

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  DLA KOGO? DLA KOGO?

  Zabieg fotoodmładzania metodą T3 polecany jest osobom, u których zauważalne są pierwsze oznaki starzenia skóry, a zmarszczki nie są jeszcze głębokie. Laser Fotona powoduje likwidację przebarwień, dyschromii, zamykanie poszerzonych naczynek krwionośnych, poprawę jakości skóry trądzikowej oraz jej ujędrnienie. Jeżeli zależy nam szczególnie na liftingu, to odpowiedniejszym zabiegiem będzie frakcjonowanie 3D.

  Dużą zaletą fotoodmładzania T3 jest mała inwazyjność zabiegu oraz fakt, iż po zabiegu nie musimy rezygnować z naszej codziennej aktywności nawet przez jeden dzień. Ponadto fotoodmładzanie T3 może służyć zapobiegawczo w zakresie zwalaczania starzenia skóry, ponieważ zabieg silnie stymuluje produkcję nowego kolagenu, w efekcie czego prowadzi do spowolnienia procesu powstawania zmarszczek.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  EFEKTY ZABIEGU FOTOODMŁADZANIA T3 EFEKTY ZABIEGU FOTOODMŁADZANIA T3

  • zamknięcie poszerzonych naczynek i zniwelowanie rumienia
  • poprawa jakości skóry potrądzikowej, zwiększenie gęstości skóry
  • ujędrnienie
  • odmłodzenie skóry, spłycenie zmarszczek, poprawa owalu i napięcia skóry
  • spowolnienie procesów starzenia się skóry

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  JAK CZĘSTO? JAK CZĘSTO?

  Zalecane jest, aby zabieg fotoodmładzania odbywał się w serii 5-6 zabiegów w odstępach 2-4 tygodniowych, ponieważ wtedy można osiągnąć najlepsze rezultaty.

  Efekty zabiegu nie pojawiają się natychmiast, bowiem odbudowa kolagenu jest procesem długotrwałym i na pełen efekt ujędrnienia musimy poczekać 6-12 miesięcy. Natomiast dużo szybciej obserwujemy wyrównanie się kolorytu skóry oraz likwidację poszerzonych naczynek.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  CENNIK CENNIK

  FOTOODMŁADZANIE T3 – delikatny lifting skóry

   

  Fotoodmładzanie z technologią T3 jest oparte na pochłanianiu energii lasera przez hemoglobinę. Proces ten powoduje odnowę i regenerację skóry oraz przebudowę kolagenu. Zabieg ten daje natychmiastowy efekt gładkiej skóry, likwidacji rozszerzonych porów, poprawę jędrności, napięcia i kolorytu skóry.

   

  FOTOODMŁADZANIE T3 – delikatny lifting skóry
  twarz 300 – 500 zł
  czoło 200 zł
  szyja 300 zł
  dekolt 200 – 400 zł
  twarz, szyja 500 – 800 zł
  twarz, szyja, dekolt 750 – 1 200 zł
  ramiona 300-600 zł
  przedramiona 300 – 600 zł
  dłonie 200 – 300 zł
  plecy 400 – 800 zł
  klatka piersiowa 500 – 800 zł
  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world
  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
  Sprawdź