fbpx

Wybierz miasto:

FOTOODMŁADZANIE T3 – DELIKATNY LIFTING

FOTOODMŁADZANIE T3 – DELIKATNY LIFTING

Laserowe fotoodmładzanie FOTONA SP-2 to silna metoda regeneracji i odmładzania skóry za pomocą wiązki światła lasera. Ten laserowy lifting skutecznie niweluje drobne zmarszczki, poszerzone naczynka, rumień twarzy, powiększone pory oraz inne efekty fotouszkodzeń skóry. Zabieg fotoodmładzania przyczynia się do zmiany struktury skóry w głębi naskórka, tworząc tym samym unikalne warunki do pełnej i trwałej naprawy włókien kolagenych i elastyny.  Zaletą fotoodmładzania jest również to, że zabieg jest mało inwazyjny a przede wszystkim ekspresowy- już tego samego dnia można wrócić do codziennej aktywności.

Laserowy lifting Fotona - dlaczego warto?

Najnowocześniejszy laser firmy Fotona łączy w sobie działanie lasera Nd:YAG oraz Er:YAG co skutkuje najwyższą jakością i efektywnością. Podczas fotoodmładzania metodą T3 światło lasera dociera w głębokie warstwy skóry i powoduje uruchamienie procesów regeneracyjne. Podczas frakcjonowania dochodzi do wytworzenia termicznych mikrouszkodzeń tkanek co powoduje stymulację skóry. Światło lasera pochłaniane jest przez hemoglobinę, dzięki podczas zabiegu niweluje się również problem rozszerzonych naczynek. Podniesienie temperatury tkanek pozytywnie wpływa również na pracę fibroblastów. W efekcie powstają nowe włókna kolagenowe oraz dochodzi do skrócenie i obkurczenie tych istniejących. W rezultacie dochodzi do wygładzenia, ujędrnienia oraz pogrubienia skóry. Fotoodmładzanie skóry metodą T3 przynosi efekty podobne do dermabrazji czy peelingów chemicznych, ale jest metodą nieablacyjną, czyli efekt uzyskujemy bez złuszczania naskórka. Zabieg jest w pełni bezpieczny, nie wymaga rekonwalescencji.

lifting

PROMOCJA! OD 200ZŁ!

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
Pokaż klauzule informacyjną

Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
• Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
• Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

captcha

FOTONA ODMŁADZANIE
DLA KOGO?
EFEKTY ZABIEGU FOTOODMŁADZANIA T3
JAK CZĘSTO?
CENNIK

FOTONA ODMŁADZANIE FOTONA ODMŁADZANIE

Umów wizytę Rezwerwacja online

DLA KOGO? DLA KOGO?

Zabieg fotoodmładzania metodą T3 polecany jest osobom, u których zauważalne są pierwsze oznaki starzenia skóry, a zmarszczki nie są jeszcze głębokie. Laser Fotona powoduje likwidację przebarwień, dyschromii, zamykanie poszerzonych naczynek krwionośnych, poprawę jakości skóry trądzikowej oraz jej ujędrnienie. Jeżeli zależy nam szczególnie na liftingu, to odpowiedniejszym zabiegiem będzie frakcjonowanie 3D.

Dużą zaletą fotoodmładzania T3 jest mała inwazyjność zabiegu oraz fakt, iż po zabiegu nie musimy rezygnować z naszej codziennej aktywności nawet przez jeden dzień. Ponadto fotoodmładzanie T3 może służyć zapobiegawczo w zakresie zwalaczania starzenia skóry, ponieważ zabieg silnie stymuluje produkcję nowego kolagenu, w efekcie czego prowadzi do spowolnienia procesu powstawania zmarszczek.

Umów wizytę Rezwerwacja online

EFEKTY ZABIEGU FOTOODMŁADZANIA T3 EFEKTY ZABIEGU FOTOODMŁADZANIA T3

  • zamknięcie poszerzonych naczynek i zniwelowanie rumienia
  • poprawa jakości skóry potrądzikowej, zwiększenie gęstości skóry
  • ujędrnienie
  • odmłodzenie skóry, spłycenie zmarszczek, poprawa owalu i napięcia skóry
  • spowolnienie procesów starzenia się skóry

Umów wizytę Rezwerwacja online

JAK CZĘSTO? JAK CZĘSTO?

Zalecane jest, aby zabieg fotoodmładzania odbywał się w serii 5-6 zabiegów w odstępach 2-4 tygodniowych, ponieważ wtedy można osiągnąć najlepsze rezultaty.

Efekty zabiegu nie pojawiają się natychmiast, bowiem odbudowa kolagenu jest procesem długotrwałym i na pełen efekt ujędrnienia musimy poczekać 6-12 miesięcy. Natomiast dużo szybciej obserwujemy wyrównanie się kolorytu skóry oraz likwidację poszerzonych naczynek.

Umów wizytę Rezwerwacja online

CENNIK CENNIK

FOTOODMŁADZANIE T3 – delikatny lifting skóry

 

Fotoodmładzanie z technologią T3 jest oparte na pochłanianiu energii lasera przez hemoglobinę. Proces ten powoduje odnowę i regenerację skóry oraz przebudowę kolagenu. Zabieg ten daje natychmiastowy efekt gładkiej skóry, likwidacji rozszerzonych porów, poprawę jędrności, napięcia i kolorytu skóry.

PROMOCJA!!!

279zł zamiast 500zł za zabieg na twarz

399zł na twarz, szyję i dekolt

W PAKIECIE JESZCZE TANIEJ!

1299ZŁ za 5 zabiegów na twarz zamiast 2500zł

1899zł za 5 zabiegów na twarz, szyję, dekolt zamiast nawet 5000zł

 

Dotychczasowe ceny:

FOTOODMŁADZANIE T3 – delikatny lifting skóry
twarz 300 – 500 zł
czoło 200 zł
szyja 300 zł
dekolt 200 – 400 zł
twarz, szyja 500 – 800 zł
twarz, szyja, dekolt 750 – 1 200 zł
ramiona 300-600 zł
przedramiona 300 – 600 zł
dłonie 200 – 300 zł
plecy 400 – 800 zł
klatka piersiowa 500 – 800 zł
Umów wizytę Rezwerwacja online

Zobacz
inne zabiegi

J’adore world
Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzonę z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Oprócz najnowocześniejszej technologii, na wysoką jakość naszego Instytutu Urody wpływają przede wszystkim wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Zapraszamy!
Sprawdź