fbpx

Wybierz miasto:

FOTOODMŁADZANIE T3 – DELIKATNY LIFTING

FOTOODMŁADZANIE T3 – DELIKATNY LIFTING

Laserowe fotoodmładzanie FOTONA SP-2 to najnowsza technologia oraz skuteczna metoda regeneracji i odmładzania skóry za pomocą wiązki światła lasera. Ten laserowy lifting skutecznie niweluje drobne zmarszczki, poszerzone naczynka, rumień twarzy, powiększone pory oraz inne efekty fotouszkodzeń skóry. Zabieg fotoodmładzania przyczynia się do zmiany struktury skóry w głębi naskórka, tworząc tym samym unikalne warunki do pełnej i trwałej naprawy włókien kolagenowych i elastyny.  Zaletą fotoodmładzania jest również to, że zabieg jest mało inwazyjny a przede wszystkim ekspresowy - już tego samego dnia można wrócić do codziennej aktywności. Po laseroterapii skóra nie jest w widoczny sposób podrażniona, nie łuszczy się. Procedura zarówno w trakcie jak i po laseroterapii nie jest w żadnym stopniu bolesna. Fotoodmładzanie nie wiąże się z koniecznością brania urlopu w pracy.

Laserowy lifting Fotona - dlaczego warto?

 Laser firmy Fotona łączy w sobie działanie lasera Nd:YAG oraz Er:YAG co skutkuje najwyższą jakością i efektywnością. Podczas fotoodmładzania metodą T3 światło lasera dociera w głębokie warstwy skóry i powoduje uruchamianie procesów regeneracyjnych. Podczas frakcjonowania dochodzi do wytworzenia termicznych mikrouszkodzeń tkanek co powoduje stymulację skóry. Światło lasera pochłaniane jest przez hemoglobinę, dzięki temu podczas zabiegu niweluje się również problem rozszerzonych naczynek. Można więc użyć stwierdzenia, że to zabieg wielofunkcyjny. Podniesienie temperatury tkanek pozytywnie wpływa również na pracę fibroblastów. W efekcie powstają nowe włókna kolagenowe oraz dochodzi do skrócenia i obkurczenia tych istniejących. W rezultacie dochodzi do wygładzenia, ujędrnienia oraz pogrubienia skóry. Fotoodmładzanie skóry metodą T3 przynosi efekty podobne do dermabrazji czy peelingów chemicznych, ale jest metodą nieablacyjną, czyli efekt uzyskujemy bez złuszczania naskórka. Zabieg jest w pełni bezpieczny, nie wymaga rekonwalescencji. Dowiedz się więcej o serii zabiegów i sprawdź na czym polega ta fenomenalna procedura.

PROMOCJA! OD 200ZŁ!

Koszt zabiegu

od 200 zł

Czas zabiegu

od 20 min.

Znieczulenie

nie

Liczba zabiegów

seria 1-6

Odstępy

2 - 4 tyg.

Obszar

twarz, ramiona, dłonie

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
Pokaż klauzule informacyjną

Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
• Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
• Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

captcha

FOTONA ODMŁADZANIE
DLA KOGO?
EFEKTY ZABIEGU FOTOODMŁADZANIA T3
JAK CZĘSTO?
Fotoodmładzanie - przeciwwskazania
CENNIK ZABIEGU FOTOODMŁADZANIA

FOTONA ODMŁADZANIE FOTONA ODMŁADZANIE

Umów wizytę Rezwerwacja online

DLA KOGO? DLA KOGO?

pytanieDostrzegasz pierwsze zmarszczki? Kondycja Twojej skóry uległa znacznemu pogorszeniu? Twoja twarz, szyja i dekolt są pozbawione jędrności? To sygnały od Twojego ciała, wskazują na rozpoczynający się oraz postępujący proces starzenia się skóry. Z pomocą w tym momencie przychodzi fotoodmładzanie. Procedura dedykowana jest osobom, które chciałyby skutecznie poprawić wygląd oraz jędrność swojej skóry. Laseroterapia we wcześniej fazie powstawania zmarszczek oraz w trakcie procesu zanikania produkcji kolagenu znacznie wygładza oraz regeneruje skórę. Zabiegi laserowe są alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej lub w bardziej zaawansowanym etapie starzenia się skóry, są wstępem do zabiegów medycyny estetycznej. Zabieg fotoodmładzania metodą T3 polecany jest osobom, u których zauważalne są pierwsze oznaki starzenia skóry, a zmarszczki nie są jeszcze głębokie. Laser Fotona powoduje likwidację przebarwień, dyschromii, zamykanie rozszerzonych naczynek krwionośnych, poprawę jakości skóry trądzikowej oraz jej ujędrnienie. Dodatkowo rozszerzone pory zostają zminimalizowane. Jeżeli zależy nam szczególnie na liftingu, to odpowiedniejszym zabiegiem będzie frakcjonowanie 3D.

 

Dużą zaletą serii zabiegów fotoodmładzania T3 jest mała inwazyjność zabiegu oraz fakt, iż po zabiegu nie musimy rezygnować z naszej codziennej aktywności nawet przez jeden dzień. To oznacza, że nie musimy planować zabiegu np. przed długim weekendem czy świętami, nie ma również konieczności aby z powodu rekonwalescencji brać w pracy kilku dni wolnych. Możesz walczyć z oznakami starzenia nawet w przerwie na lunch. Ponadto fotoodmładzanie T3 może służyć zapobiegawczo w zakresie zwalczania starzenia skóry, ponieważ zabieg silnie stymuluje produkcję nowego kolagenu, w efekcie czego prowadzi do spowolnienia procesu powstawania zmarszczek. Warto więc rozpocząć wizyty w salonie kosmetycznym w momencie kiedy zauważymy powstawanie zmian (tj. zmarszczek mimicznych) w ich pierwszej fazie. Im dłużej będziemy zwlekać, tym trudniej będzie cofnąć czy spowolnić procesy starzenia się skóry. Pierwsze efekty zabiegu będzie można dostrzec niedługo po jego wykonaniu.fotoodmładzanie

Umów wizytę Rezwerwacja online

EFEKTY ZABIEGU FOTOODMŁADZANIA T3 EFEKTY ZABIEGU FOTOODMŁADZANIA T3

zaleceniaZabieg fotoodmładzania najczęściej przeprowadzany jest na skórze twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni – są to obszary, które znajdują się w najbardziej widocznych miejscach, a dodatkowo najszybciej widać na nich oznaki upływającego czasu czyli.. starzenia się skóry. Na czym polega fenomen zabiegu? Jakie efekty można uzyskać poprzez zastosowanie zabiegu fotoodmładzania?

 

 

 

 

  • zamknięcie rozszerzonych naczynek i zniwelowanie rumienia
  • poprawa jakości skóry potrądzikowej, zwiększenie gęstości skóry
  • rozszerzone pory są zredukowane
  • ujędrnienie
  • odmłodzenie skóry, spłycenie zmarszczek, poprawa owalu i napięcia skóry
  • spowolnienie procesów starzenia się skóry

Najprościej mówiąc, zabieg fotoodmładzania to kompleksowa kuracja odmładzająca. Z uwagi na brak okresu rekonwalescencji można z niego korzystać nawet w momencie kiedy planujemy ważną uroczystość lub jeśli ze względów zawodowych nie możemy sobie pozwolić na zaczerwienienie bądź opuchliznę.

Dla miłośniczek lub miłośników naturalnych efektów – dodatkową zaletą jest fakt iż działanie lasera jest procesem stopniowym, dzięki czemu efekty będą pojawiać się w sposób zbliżony do naturalnego. Unikniesz więc nienaturalnego efektu tzw. gładkiej twarzy z dnia na dzień. Zwłaszcza Panowie, którzy nie chcą być podejrzewani o korzystanie z usług gabinetów kosmetycznych chwalą sobie efekty fotoodmładzania. Dzięki fotoodmładzaniu efekty odmładzania pojawiają się stopniowo, nie wzbudzając kontrowersji związanych z wizerunkiem. Pierwsze efekty obejmują poprawę kolorytu cery.

fotoodmładzanie

Umów wizytę Rezwerwacja online

JAK CZĘSTO? JAK CZĘSTO?

Zalecane jest, aby zabieg fotoodmładzania odbywał się w serii zabiegów (5 – 6) w odstępach 2-4 tygodniowych, ponieważ wtedy można osiągnąć najlepsze rezultaty. Z uwagi na fakt iż zabieg należy wykonywać z zachowaniem regularności – warto przy okazji pierwszej sesji zaplanować kolejne terminy wizyt. W ten sposób unikniemy kolidowania ważnych wyjazdów, uroczystości, zabiegów, wakacji z zabiegami laseroterapii.

Efekty zabiegu nie pojawiają się natychmiast, bowiem odbudowa kolagenu jest procesem długotrwałym i na pełen efekt ujędrnienia musimy poczekać 6-12 miesięcy. Laser działa dogłębnie, „od środka” przez co efekty dot. produkcji kolagenu pobudzonej dzięki zabiegom fotoodmładzania utrzymują się dłużej. Wyrównanie się kolorytu skóry oraz likwidację poszerzonych naczynek możemy zauważyć nawet po pierwszym zabiegu.

Regularność, tj. systematyczne korzystanie z procedury zapewnia najlepsze rezultaty. Seria zabiegów jest niezbędna aby procesy regeneracyjne skóry były pobudzane w odpowiednim czasie.  Jeśli natomiast cierpliwość nie jest naszą mocną stroną i zależy nam na niezwłocznym efekcie  – warto w takim przypadku skorzystać z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, których efekty widoczne są praktycznie bezpośrednio po procedurze. Warto rozpocząć walkę z oznakami starzenia w ich pierwszej fazie.

fotoodmładzanie

Umów wizytę Rezwerwacja online

Fotoodmładzanie - przeciwwskazania Fotoodmładzanie - przeciwwskazania

przeciwwsakazaniaChociaż przebieg zabiegu fotoodmładzania oraz jego efekty są całkowicie bezpieczne, istnieją jednak pewne czynniki, które uniemożliwią skorzystanie z zabiegu. Zabieg rozpocznie się oczywiście od wstępnej konsultacji z Kosmetologiem, specjalistka zweryfikuje czy procedura będzie bezpieczna dla pacjenta.

 

Tak jak w przypadku wszystkich zabiegów laserowych, przeciwwskazaniem do zabiegu fotoodmładzania są:

Ciąża, nowotwory, podrażniona skóra, świeża opalenizna, stosowanie maści lub leków o działaniu światłouczulającym, bielactwo, regularne spożywanie naparów/ herbatek ziołowych (np. dziurawiec, nagietek, skrzyp, rumianek, arnika etc.), choroby immunologiczne.
W przypadku stosowania leków, maści, suplementów diety – warto na wizytę przynieść ulotki lub spis nazw preparatów.

fotoodmładzanie

Jeśli nie jesteś pewna/ pewny czy zabieg jest dla Ciebie odpowiednim wyborem – skorzystaj z bezpłatnej oraz niezobowiązującej konsultacji w trakcie której specjalistka szczegółowo  opowie o procedurze, lub o innych indywidualnie dobranych kuracjach.

Umów wizytę Rezwerwacja online

CENNIK ZABIEGU FOTOODMŁADZANIA CENNIK ZABIEGU FOTOODMŁADZANIA

FOTOODMŁADZANIE T3 – delikatny lifting skóry

 

Fotoodmładzanie skóry z technologią T3 jest oparte na pochłanianiu energii lasera przez hemoglobinę. Proces ten powoduje odnowę i regenerację skóry oraz przebudowę kolagenu. Zabieg ten umożliwia osiągnięcie spektakularnego efektu gładkiej skóry, likwidacji rozszerzonych porów, poprawę jędrności, napięcia i kolorytu skóry. Jest to kuracja kompleksowa a co najważniejsze – nie wymaga uciążliwego okresu rekonwalescencji. Na ostateczne rezultaty zabiegu warto poczekać. Zabieg fotoodmładzania w ciągu kilku miesięcy odmłodzi Twoją twarz o kilka lat. Rozpocznij walkę z oznakami starzenia.

POWOŁAJ SIĘ NA PROMOCJE!!!

Fotoodmładzanie twarzy – 279zł zamiast 500zł!

Twarz, szyja i dekolt – 399 zł!

W PAKIECIE JESZCZE TANIEJ!

Fotoodmładzanie twarzy – 5 zabiegów 1299zł  zamiast 2500zł

5 zabiegów na twarz, szyję, dekolt – 1899 zł zamiast nawet 5000zł

FOTOODMŁADZANIE T3 – delikatny lifting skóry
twarz 300 – 500 zł
czoło 200 zł
szyja 300 zł
dekolt 200 – 400 zł
twarz, szyja 500 – 800 zł
twarz, szyja, dekolt 750 – 1 200 zł
ramiona 300-600 zł
przedramiona 300 – 600 zł
dłonie 200 – 300 zł
plecy 400 – 800 zł
klatka piersiowa 500 – 800 zł
Umów wizytę Rezwerwacja online

Zobacz
inne zabiegi

J’adore world
Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzonę z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Oprócz najnowocześniejszej technologii, na wysoką jakość naszego Instytutu Urody wpływają przede wszystkim wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Zapraszamy!
Sprawdź