Wybierz miasto:

Silhouette Soft Nici Odmładzajace

Silhouette Soft Nici Odmładzajace
Silhouette Soft to nowy, całkowicie bezpieczny i wyjątkowo skuteczny zabieg korygujący problem utraty jędrności i zwiotczenia skóry oraz redukujący oznaki starzenia. Zabieg nićmi Silhouette Soft ma na celu poprawę wyglądu policzków, skorygowanie objętości skóry w okolicy jarzmowej czy uniesienie brwi. Silhouette Soft to zabieg oparty na biowchłanialnych niciach, które dzięki specjalnym stożkom zakotwiczają się w tkance skórnej, wytwarzając w ten sposób napięcie, w efekcie czego dochodzi do podniesienia zwiotczałej tkanki. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa od 30-50min. Efekt utrzymuje się od 12-18 miesięcy. Nici są w pełni wchłanialne, ponieważ zostały zrobione z kwasu polimlekowego i kwasu glikolowego. Nici Silhouette Soft można wykonywać w połączeniu z innymi zabiegami estetycznymi takimi jak np. kwas hialuronowy, botoxem – dzięki czemu efekty są jeszcze bardziej naturalne i zadowalające. Po zabiegu twarz odzyskuje młody, naturalny i wypoczęty wygląd. Zabieg jest szybki, komfortowy i nie wymaga hospitalizacji.

Cena zabiegu: od 2200

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  ZALETY ZABIEGU
  EFEKTY ZABIEGU

  ZALETY ZABIEGU ZALETY ZABIEGU

  • Brak nacięć.
  • Brak okresu hospitalizacji,
  • natychmiastowe rezultaty
  • Dwukierunkowe działanie: odmłodzenie i poprawa jędrności skóry
  • Zabieg jest szybki – trwa około 30min
  • Zabieg daje naturalne efekty i może być łączony z zabiegami z toksyną botulinową czy kwasem hialuronowym
  • Długotrwałe działanie – do 18 miesięcy
  • Zabieg jest całkowicie bezpieczny
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  EFEKTY ZABIEGU EFEKTY ZABIEGU

  • Korekcja zwiotczeń skóry – twarzy i szyi
  • redukcja oznak starzenia
  • przywracenie objętości skóry w okolicy jarzmowej
  • poprawa wyglądu policzków uniesienie brwi
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Salon kosmetyczny Kraków

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzone z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Salon kosmetyczny Kraków - Kosmetyczka Kraków - Salon urody Kraków

  Zapraszamy!

  Sprawdź