Wybierz miasto:

Zabiegi na okolice oczu Kraków

Zabiegi na okolice oczu Kraków
Okolice oczu są niezwykle podatne na procesy starzenia. Z biegiem lat zanika tkanka podskórna i dochodzi do wiotczenia skóry, do zapadnięcia pewnych rejonów twarzy, szczególnie tych w okolicy oczodołu. Skóra w tym rejonie staje się cieńsza co daje efekt zasinienia oka – szczególnie w przyśrodkowej części oczodołu. Pojawiają się kurze łapki i bruzdy. Niekiedy problem cieni pod oczami i zbyt silnej mimiki dotyczy też osób młodych i wynikają z genetycznej budowy twarzy. W każdym z tych przypadków, zmiany te da się wyeliminować dobierając zabiegi odpowiadające potrzebom skóry. W przypadku oczu z zakresu medycyny estetycznej proponujemy kilka zabiegów takich jak: kuracja LIGHT EYES, zabiegi usieciowanym kwasem hialuronowym StylAge i Restylane czy botox w okolicy oczu. Zabiegami uzupełniającymi mogą być peelingi medyczne takie jak Mandelac T (przeznaczony do walki z zasinieniem oczu) czy kwas ferulowy z witaminą C. Każda z kuracji może być łączona i gwarantuje wyjątkowe efekty.

Cena zabiegu : od 80

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  LIGHT EYES
  USIECIOWANY KWAS HIALURONOWY STYLAGE, RESTYLANE, TEOSYL
  BOTOX – KURZE ŁAPKI
  Cennik zabiegów na okolicę oczu w salonie w Krakowie

  LIGHT EYES LIGHT EYES

  Kuracja preparatem Light Eyes przeznaczona jest dla osób, które chciałyby zniwelować delikatne zmarszczki, rozjaśnić skórę wokoł oczu czy zlikwidować obrzęk powiek. Zawarte w koktajlu substancje aktywne takie jak kwas hialuronowy, ruszczyk, jagoda czy witamina C skutecznie zwalczają takie problemu jak cienie pod oczami, opuchlizna czy zmarszczki. Zabieg poprawia mikrokrążenie i zwiększa elastyczność skóry, znacznie poprawiając wygląd okolic oka. Innowacyjny koktajl rewitalizujący, który zawiera kwas hialuronowy, ruszczyk, jagodę, rozmaryn, witaminę C i heksapeptydy. Tak wyjątkowa kombinacja jako jedyna wśród dostępnych na rynku preparatów jest w stanie poradzić sobie równocześnie z cienami pod oczami, opuchlizną i zmarszczkami. Poprawia mikrokrążenie oraz elastyczność skóry, zmniejszając tendencję do gromadzenia się płynów wokół oczu. Już jeden zabieg da widoczne rezultaty, jednak pełen efekt uzyskuje się po około 3-4 kuracjach. zabiegi na okolice oczu

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  USIECIOWANY KWAS HIALURONOWY STYLAGE, RESTYLANE, TEOSYL USIECIOWANY KWAS HIALURONOWY STYLAGE, RESTYLANE, TEOSYL

  Zabieg przeznaczony jest dla osób pragnących zlikwidować zagłębienia wokół okolic oczu – zmniejszyć tzw dolinę łez czy zredukować średnie i głębokie zmarszczki. Zabieg polega na wstrzyknięciu w zagłębienie oczodołu odpowiednio dobranego preparatu kwasu hialuronowego. preparatu kwasu hialuronowego. Na ogół jest to od 0,2 – 0,5 ml preparatu na oko. Bezpośrednio po zabiegu , zmarszczki ulegają spłyceniu, a cienie stają się mniej widoczne. Twarz wydaje się na bardziej wypoczętą i młodszą. Do dwóch tygodni po zabiegu efekt jest jeszcze wyraźniejszy. Dodatkowo gęstość skóry zwiększa się, ponieważ oprócz efektu zwiększenia objętości, kwas hialuronowy wpływa pozytywnie na produkcję kolagenu.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  BOTOX – KURZE ŁAPKI BOTOX – KURZE ŁAPKI

  Botox jest jednym z najpopularniejszych produktów służących do redukcji zmarszczek mimicznych. Botulina skutecznie łagodzi pracę mięśni, dzięki czemu oko odzyskuje młody i świeży wygląd. Zabieg sprawdza się również w przypadku młodych osób, u których zmarszczki spowodowane są zbyt silną mimiką twarzy. Botox stanowi wspaniałe uzupełnienie zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego. Każdy z zabiegów można łączyć z kuracjami pielęgnacyjnymi takimi jak np. Peeling Mandelac T, kwas ferulowy z witaminą C. Zapraszamy do bezpłatnych konsultacji.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Cennik zabiegów na okolicę oczu w salonie w Krakowie Cennik zabiegów na okolicę oczu w salonie w Krakowie

  Zabieg Light Eyes – 350zł

  Botox – cena uzależniona od ilości podanych jednostek

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Salon kosmetyczny Kraków

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzone z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Salon kosmetyczny Kraków - Kosmetyczka Kraków - Salon urody Kraków

  Zapraszamy!

  Sprawdź