Wybierz miasto:

Sculptra

Sculptra
Sculptra jest zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej polegającym na podskórne wprowadzenie zawiesiny kwasu polimlekowego. Sculptra pobudza skórę do samodzielnej i wzmożonej produkcji kolagenu. Efekt zabiegu nie jest natychmiastowy i rozłożony jest w dłuższym okresie czasu, jednak gwarantuje całkowicie naturalny efekt poprawy jakości skóry. Kuracja niweluje zmarszczki, globalnie odmładza i poprawia kondycję skóry. W celu uzyskania pełnego efektu należy na ogół wykonać około 3 zabiegów w odstępach nie krótszych niż co 6 tygodni. Po tym okresie zauważalna jest stopniowa poprawa jakości skóry, zwiększenia jej gęstości, zniwelowania zmarszczek. Skóra odzyskuje naturalny i młodzieńczy wygląd. Efekt zabiegu jest w pełni naturalny i utrzymuje się około 2 latach po przeprowadzeniu pełnej kuracji.

Cena zabiegu:  1500zł – 2500

Koszt zabiegu

od 1500 zł

Czas zabiegu

30 - 60 min.

Znieczulenie

tak

Liczba zabiegów

1-3

Odstępy

4-6 tyg.

Obszar

twarz

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  Wskazania
  Przeciwwskazania
  Efekty

  Wskazania Wskazania

  zaleceniaWskazaniem do skorzystania z zabiegu Sculptra są przede wszystkim zmarszczki: między nosem a ustami, na policzkach, w kącikach ust, mimiczne, na szyi. Procedura często wybierana jest również w przypadku zapadniętych oraz obwisłych policzków, ogólnego braku jędrności skóry. Zabieg Sculptra to idealne rozwiązanie dla osób, które boją się tzw. efektu „wyprasowanych zmarszczek” – preparaty działają stopniowo, dzięki czemu proces odmładzania wygląda jak najbardziej naturalnie

  sculptra krakow

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Przeciwwskazania Przeciwwskazania

  przeciwwsakazaniaGłówne przeciwwskazania do procedury obejmują okres ciąży oraz następujący po nim okres karmienia piersią, skłonność do powstawania blizn, infekcje wirusowe i bakteryjne na twarzy,  choroby nowotworowe oraz autoimmunologiczne. Każdy zabieg poprzedza konsultacja z Lekarzem Medycyny Estetycznej w trakcie której zostają wykluczone wszelkie możliwe przeciwwskazania do przeprowadzenia procedury.

  sculptra krakow

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Efekty Efekty

  pytanieNa zaskakujące efekty zabiegu Sculptra należy poczekać kilka tygodni. Dzięki procedurze skóra staje się młodsza z każdym tygodniem, a efekt utrzymuje się długo – nawet do 25 miesięcy. Jeśli szukasz ujędrniającego oraz odmładzającego zabiegu, który korzystnie wpłynie na długotrwałą produkcję kolagenu – ten zabieg jest zdecydowanie dla Ciebie. Efekty zabiegu Sculptra można określić mianem naturalnego liftingu.

  sculptra krakow

  Zabieg Sculptra – Kraków – tak jak każdy zabieg z zakresu medycyny estetycznej wykonywany jest przez doświadczonego Lekarza Medycyny Estetycznej. Oferta zabiegów z zakresu Medycyny Estetycznej jest dostępna zarówno w salonie w Krakowie jak i w Warszawie. Zapraszamy!

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Salon kosmetyczny Kraków

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzone z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Salon kosmetyczny Kraków - Kosmetyczka Kraków - Salon urody Kraków

  Zapraszamy!

  Sprawdź