fbpx

Wybierz miasto:

LECZENIE NADPOTLIWOŚCI KRAKÓW

LECZENIE NADPOTLIWOŚCI KRAKÓW

Leczenie nadpotliwości botoxem

Nadmierne pocenie się jest dolegliwością niezwykle kłopotliwą i uciążliwą w codziennym życiu. Nieprzyjemny zapach jest wynikiem rozkładu potu przez bakterie. Problem nadpotliwości wywołuje uczucie wstydu, zażenowania czego skutkiem jest obniżenie poczucia własnej wartości oraz ograniczenie kontaktów towarzyskich.

Pocenie się jest procesem naturalnym jednak problem nadpotliwości pojawia się wówczas, gdy umycie skóry czy zastosowanie dezodorantu nie eliminuje nieprzyjemnego zapachu potu lub zmniejsza go tylko na chwile.

Osoby cierpiące na dolegliwość jaką jest nadpotliwość, wiedzą do jakiego stopnia problem ten jest uciążliwy w życiu codziennym.

Na szczęście dzięki zabiegom z zastosowaniem botoxu możemy skutecznie wyeliminować tą nieprzyjemną dolegliwość. Co więcej botox stosowany jest od lat jako produkt medyczny do leczenia nadpotliwości i jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym.

Wykorzystanie botoxu - toksyny botulinowej podczas leczenia nadpotliwości

Wykorzystanie botoxu podczas leczenia nadpotliwości jest najlepszym rozwiązaniem. Główną zaletą tej metody leczenia jest skuteczność, a także możliwość zablokowania pracy konkretnych gruczołów potowych, które wydzielają pot. Jest to możliwe dzięki przeprowadzeniu testu, który dokładnie pokazuje, w których miejscach na skórze dochodzi do wydzielania potu. Właśnie te punkty zostają ostrzyknięte toksyną botulinową, by po około 2 tygodniach przestać wydzielać pot.

Botox czy jonoforeza?

Botox, w porównaniu do kiedyś popularnej jonoforezy, wypada o wiele lepiej. Jonoforeza jest w stanie tylko ograniczyć pracę niektórych gruczołów potowych, nie hamuje ich całkowicie, ani nie jest może zadziałać dokładnie na te miejsca, które sprawiają największy problem.

Botox – dowiedź się więcej o jego wykorzystaniu w zabiegach

leczenie nadpotliwości botoxem

Koszt zabiegu

cena zależy od obszaru

Czas zabiegu

60 - 90 min.

Znieczulenie

tak

Liczba zabiegów

1

Odstępy

7 - 12 miesięcy

Obszar

dłonie, stopy, pachy

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
Pokaż klauzule informacyjną

Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
• Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
• Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

captcha

JAK WYGLĄDA ZABIEG LECZENIA NADPOTLIWOŚCI?
WSKAZANIA DO ZABIEGU
DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE
PRZECIWSKAZANIA DO LECZENIA NADPOTLIWOŚCI
Cennik zabiegów

JAK WYGLĄDA ZABIEG LECZENIA NADPOTLIWOŚCI? JAK WYGLĄDA ZABIEG LECZENIA NADPOTLIWOŚCI?

pytaniePo konsultacji i ustaleniu pola nadmiernej potliwości, lekarz wstrzykuje płytko podskórnie niewielkie ilości toksyny botulinowej typu A. Najczęściej miejsca, które wymagają podania botuliny pokrywają się w widoczny sposób kropelkami potu. Podany w ten sposób preparat wywołuje blokadę działania nerwów odpowiedzialnych za zaopatrywanie gruczołów do wydzielania potu, efekt ten utrzymuje się od 6-12 miesięcy. Po tym czasie zabieg należy powtórzyć, ponieważ powstają nowe zakończenia nerwowe. Zabieg jest skuteczny w przypadku 90% osób i nie jest bolesny, ale osoby wrażliwe mogą zostać znieczulone. Efekt jest odczuwalny po kilku dniach po zabiegu.

leczenie nadpotliwości kraków

Umów wizytę Rezwerwacja online

WSKAZANIA DO ZABIEGU WSKAZANIA DO ZABIEGU

zaleceniaWskazaniem do wykonania zabiegów są problemy z nadmierną potliwością występujące u pacjenta przez cały rok, jak i tylko sezonowo w trakcie upałów. Leczymy zarówno bardzo nasiloną nadpotliwość, jak i tę o mniejszym natężeniu, która po prostu przeszkadza pacjentowi w komfortowym, codziennym życiu. Leczenie nadpotliwości to zabieg który potrafi całkowicie zmienić życie pacjenta.

 

 

 

 

Leczenie nadpotliwości toksyną botulinową typu A jest zalecane osobom, które zmagają się z następującymi problemami:

 • Nadmierna potliwość głowy
 • Nadmierna potliwość pach, objawiającą się nieskutecznością stosowanych dezodorantów
 • Nadmierna potliwość stóp, również o podłożu stresowym
 • Nadmierna potliwość dłoni
 • Nadmierna potliwość twarzy, występująca zarówno na czole, nosie, jak i nad ustami
  leczenie nadpotliwości kraków
Umów wizytę Rezwerwacja online

DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE

Po zabiegu w okolicach leczonego miejsca może występować większa wrażliwość, pewna bolesność, które utrzymują się na ogół kilku godzin. Niekiedy przy leczeniu nadpotliwości dłoni można zaobserwować delikatne osłabienie siły mięśni – objawy te jednak zupełnie nie przeszkadzają w codziennych czynnościach i zanikają do dwóch tygodni po zabiegu. Niekiedy bezpośrednio po zabiegu może pojawić się ból głowy, zmęczenie – objawy „grypopodobne“.

leczenie nadpotliwości kraków

Umów wizytę Rezwerwacja online

PRZECIWSKAZANIA DO LECZENIA NADPOTLIWOŚCI PRZECIWSKAZANIA DO LECZENIA NADPOTLIWOŚCI

przeciwwsakazania

 

 

 

 

BEZWGLĘDNE:

 • zaburzenia związane z przewodnictwem nerwowo-mięśniowym (miastenia gravis, zespół Lamberta Eatona)
 • nadwrażliwość na albuminy ludzkie
 • ciąża
 • w przypadku stosowania poniższych leków wymagany jest min. Dwu tyg. Okres ich odstawienia:
 • aminoglikozydy
 • streptomycyna, gentamycyna, amikacyna, kanamycyna itp.)
 • aminochinolony (chlorochina, hydroksychlorochina)
 • D-penicylamina (Cuprenil)
 • cyklosporyna
 • tubokuraryna, pankuronium, galamina
 • sukcynylocholina
 • linkomycyna, tetracyklina, polimyksyna

WZGLĘDNE

 • problemy krzepnięcia
 • leki antykoagulacyjne (np. aspiryna)

Zabieg leczenia nadpotliwości botoxem jest wysoce skuteczny, zapraszamy na konsultacje z lekarzem medycyny estetycznej.
leczenie nadpotliwości kraków

Umów wizytę Rezwerwacja online

Cennik zabiegów Cennik zabiegów

Obszar Cena
Nadpotliwość stóp od 1000zł – 2000zł
Nadpotliwość rąk od 1000zł – 2000zł
Inny obszar Cena uzgodniona z Lekarzem po konsultacji

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym leczenie nadpotliwości przeprowadzane są przez doświadczonego Doktora Medycyny Estetycznej.

Umów wizytę Rezwerwacja online

Zobacz
inne zabiegi

J’adore world
Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzonę z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Oprócz najnowocześniejszej technologii, na wysoką jakość naszego Instytutu Urody wpływają przede wszystkim wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Zapraszamy!
Sprawdź