Wybierz miasto:

LINERASE COLLAGEN KRAKÓW

LINERASE COLLAGEN KRAKÓW

Linerase Collagen

Jak sama nazwa wskazuje, to zabieg z użyciem włoskiego kolagenu. Kuracja dedykowana jest przede wszystkim tym, którzy borykają się z nieestetycznymi zmianami skórnymi, spowodowanymi np. starzeniem. Kuracja nie wywołuje skutków ubocznych – jest całkowicie bezpieczna, nieinwazyjna i wysoce skuteczna. LINERASE to zabieg niemalże przełomowy, oparty na nowej generacji biomateriale (ateloKOLAGENIE) służącym do rekonstrukcji oraz odbudowy skóry. Kurację można wykonywać na każdej, nawet  tej najdelikatniejszej okolicy twarzy, jak i całego ciała.

LINERASE COLLAGEN DZIAŁANIE:

 • zahamowanie procesów starzenia skóry poprzez utrzymanie prawidłowego poziomu kolagenu
 • wygładzenie zmarszczek
 • odzyskanie utraconej jędrności, elastyczności i gęstości skóry
 • naturalne nawilżenie i odświeżenie skóry
 • redukcja rozstępów i blizn zanikowych

ZALETY ZABIEGU:

 • małoinwazyjny zabieg nie wymagający okresu rekonwalescencji
 • preparat (kolagen typu I) nie wywołuje skutków ubocznych i reakcji alergicznych
 • można go stosować profilaktycznie już po 25 roku życia

od 1200zł

Koszt zabiegu

od 1200 zł

Czas zabiegu

30 - 60 min.

Znieczulenie

tak

Liczba zabiegów

1 - 4

Odstępy

2 - 4 tyg.

Obszar

twarz, szyja, dekolt, dłonie

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  Linerase Collagen. Dla kogo dedykowany jest zabieg?
  JAK WYGLĄDA ZABIEG LINERASE COLLAGEN W NASZYM SALONIE W KRAKOWIE?
  Skóra przed, a po zabiegu
  Dlaczego warto zdecydować się na zabieg Linerase Collagen?
  Wskazania do zabiegu
  Przeciwskazania do zabiegu
  Cennik

  Linerase Collagen. Dla kogo dedykowany jest zabieg? Linerase Collagen. Dla kogo dedykowany jest zabieg?

  Zabieg dedykowany jest wszystkim tym, którzy mają dość mało skutecznych kuracji odmładzających. Sprawdzi się on zarówno w przypadku przedstawicielek płci pięknej, jak i mężczyzn.

  O zabiegu powinny pomyśleć osoby chcące zrewitalizować skórę twarzy, szyi, dekoltu bądź dłoni – poprawić jej elastyczność oraz sprężystość. Włoski kolagen jest także nieoceniony w redukcji zmarszczek. Kuracja przyspiesza regenerację tkanki łącznej skóry właściwej, przez co sprawdza się także w leczeniu blizn.linerase collagen kraków

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  JAK WYGLĄDA ZABIEG LINERASE COLLAGEN W NASZYM SALONIE W KRAKOWIE? JAK WYGLĄDA ZABIEG LINERASE COLLAGEN W NASZYM SALONIE W KRAKOWIE?

  pytanieZabieg Linerase Collagen jest całkowicie bezpieczny. Kurację przeprowadza się za każdym razem w znieczuleniu miejscowym. Większość Klientek porównuje go do klasycznej mezoterapii. Nakłucia wykonywane są przy pomocy długiej igły. Roztwór wprowadzany jest głęboko pod skórę twarzy, szyi, dekoltu bądź dłoni. Całkowita kuracja składająca się z czterech zabiegów trwa około dwóch miesięcy. Jej efekty utrzymują się przynajmniej rok. W przypadku redukcji blizn efekty są trwałe.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Skóra przed, a po zabiegu Skóra przed, a po zabiegu

  Całkowita kuracja winna składać się z kilku zabiegów – maksymalnie 4 (zależnie od stanu skóry). Można śmiało stwierdzić, że skóra po zabiegu wygląda znacznie młodziej – poprawia się jej gęstość, a także elastyczność. Nieestetyczne zmarszczki odchodzą w zapomniane, zaś blizny stają się praktycznie niewidoczne.

  linerase collagen kraków

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Dlaczego warto zdecydować się na zabieg Linerase Collagen? Dlaczego warto zdecydować się na zabieg Linerase Collagen?

  Niewątpliwą zaletą zabiegów Linerase Collagen jest ich skuteczność. Całość jest całkowicie bezpieczna – kolagen nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Kuracja pozwala odbudować, a zarazem zregenerować skórę twarzy i ciała w nieinwazyjny sposób. Efekty utrzymują się, zależnie od miejsca wstrzyknięcia substancji oraz celu zabiegu nawet przez kilka lat. Linerase Collagen sprawi, że nasza skóra będzie wyglądać młodo, zdrowo, a zarazem atrakcyjnie, niezależnie od wieku.

  linerase collagen kraków

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Wskazania do zabiegu Wskazania do zabiegu

  zaleceniaZabieg z użyciem włoskiego kolagenu sprawdzi się w przypadku wszystkich osób, które pragną skutecznie zatrzymać stale postępujący proces starzenia się skóry. Kuracja sprawdzi się przy dużej ilości zmarszczek, obwisłej skórze twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni, a także… przy leczeniu blizn – potrądzikowych, pooperacyjnych i zanikowych. Jest nieoceniona, jeśli chodzi o rozstępy, a także rany i uszkodzenia skóry.

  linerase collagen kraków

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Przeciwskazania do zabiegu Przeciwskazania do zabiegu

  Zabieg Linerase Collagen nie może być stosowany w przypadku pań w ciąży bądź karmiących piersią, a także osób borykających się z cukrzycą, chorobami autoimmunologicznymi, chorobami nowotworowymi. Zabiegu z użyciem włoskiego kolagenu nie powinno łączyć się z zabiegami laserowymi, chemicznymi peelingami i dermabrazją.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Cennik Cennik

  Obszar Cena
  twarz/ szyja/ dekolt/ dłonie od 1200 zł
  pakiet 4 zabiegów na wybrany obszar od 3900 zł

  Sprawdź naszą ofertę zabiegów Linerase Collagen oraz pozostałych zabiegów z zakresu Medycyny Estetycznej w naszym salonie w Warszawie

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Salon kosmetyczny Kraków

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzone z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Salon kosmetyczny Kraków - Kosmetyczka Kraków - Salon urody Kraków

  Zapraszamy!

  Sprawdź