Wybierz miasto:

S LINE rewitalizacja skóry

S LINE rewitalizacja skóry

CYTOCARE S Line to nowość - jeden z najskuteczniejszych zabiegów anti-ageing. Specjalny koktajl, który dzięki optymalnemu połączeniu  składników dogłębnie rewitalizuje skórę zarówno na jej powierzchni, jak i w jej najgłębszych strukturach.

Francuskie Laboratorium REVITACARE SARL, opracowało ten unikalny produkt opierając się o odmładzające właściwości kwasu hialuronowego.

DLACZEGO WARTO?

Ekskluzywna formuła zawierająca nieusieciowany kwas hialuronowy oraz rejuvenating complex CT 50 powoduje, że skóra już po pierwszym zabiegu staje się silnie zagęszczona, elastyczniejsza i chroniona na działania zewnętrzne dzięki aktywności antyoksydacyjnej keranocytów.

CYTOCARE S LINE to wyjątkowy skin booster, polecany szczególnie jako soft filling („delikatne wypełnienie”) oraz w celu odmłodzenia obszarów wrażliwych takich jak okolice ust i oczodołu. Produkt daje natychmiastowy efekt rozświetlenia cery, niwelując drobne zmarszczki i poprawiając jej strukturę. cytocare

Cena: 800zł / 3ml

Koszt zabiegu

750 zł

Czas zabiegu

ok. 60 min.

Znieczulenie

tak

Liczba zabiegów

seria, 1 - 6

Odstępy

2 - 4 tyg.

Obszar

twarz, szyja

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  Wskazania
  Przeciwwskazania
  Jakie są efekty zabiegu?

  Wskazania Wskazania

  zalecenia
  Zabieg odmładzający, idealny zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, zalecany jest dla każdego rodzaju skóry.
  Wskazania:
  • skóra poszarzała
  • sucha
  • z widocznymi oznakami starzenia
  • skóra pozbawiona blasku
  • wymagająca silnej rewitalizacji
  cytocare kraków
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Przeciwwskazania Przeciwwskazania

  Każdy zabieg rozpoczyna się szczegółową konsultacją z Doktorem Medycyny Estetycznej. W przypadku wystąpienia któregoś z poniższych czynników zabieg S Line cytocare nie będzie mógł zostać przeprowadzony:

  przeciwwsakazaniaalergia na składniki preparatu, choroby: autoimmunologiczne oraz nowotworowe, choroby skóry (wirusowe oraz bakteryjne), ciąża, karmienie piersią, skłonność do bliznowców, stosowanie leków przeciwkrzepliwych.

  cytocare kraków

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Jakie są efekty zabiegu? Jakie są efekty zabiegu?

  pytanieNajlepsze efekty przy zastosowaniu preparatu S Line Cytocare można osiągnąć po skorzystaniu z serii regularnych zabiegów. Cera staje się rozświetlona, nabiera blasku i świeżości. Dodatkowo znacznej poprawie ulega stopień jej nawilżenia, drobne zmarszczki są wygładzone. Jedną z głównych zalet zabiegu jest efekt odmładzający, który widoczny jest dzięki procesom rewitalizacji skóry, odzyskaniu młodzieńczego blasku oraz wygładzeniu drobnych, dodających wizualnie lat zmarszczek.

  cytocare kraków

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Salon kosmetyczny Kraków

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzone z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Salon kosmetyczny Kraków - Kosmetyczka Kraków - Salon urody Kraków

  Zapraszamy!

  Sprawdź