fbpx

Wybierz miasto:

WOLUMETRIA KRAKÓW

WOLUMETRIA KRAKÓW
Wraz z biegiem lat twarz traci swoją elastyczność i objętość przez co staje się wiotka i cienka. Co zatem zrobić, by Twoja skóra wyglądała tak dobrze jak jeszcze kilka lat temu? Rozwiązaniem tego problem jest wolumetria przy użyciu kwasu hialuronowego – jest to zabieg polegający na korekcie objętości tkanek miękkich twarzy – szczególnie w tych miejscach, w których nastąpiło zmniejszenie ilości tkanki podskórnej. Wolumetria pozwala nie tylko wymodelować owal twarzy, unieść kości policzkowe, ale i też wypełnić zmarszczki i bruzdy sprawiając tym samym, że twarz będzie wyglądać na świeższą, bardziej wypoczętą i po prostu młodszą. Zabieg skutecznie spowalnia procesy starzenia się skóry dodatkową ją stymulując i regenerując.

 Cena zabiegu:  od 1400

Koszt zabiegu

od 1400 zł

Czas zabiegu

ok. 30 - 60 min.

Znieczulenie

tak

Liczba zabiegów

1

Odstępy

6 - 15 miesięcy

Obszar

twarz

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
Pokaż klauzule informacyjną

Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
• Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
• Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

captcha

DLA KOGO?
JAK WYGLĄDA ZABIEG W NASZYM SALONIE W KRAKOWIE?
EFEKTY ZABIEGU
PO ZABIEGU
JAK DŁUGO UTRZYMUJE SIĘ EFEKT?
PRZECIWSKAZANIA
Cennik zabiegów

DLA KOGO? DLA KOGO?

zaleceniaWolumetria polecana jest osobom borykającym się ze zwiotczeniem skóry związanym z utratą objętości I starzeniem się. Zabieg wskazany jest również osobom szczupłym, które pragną wymodelować kontur twarzy i dodać mu objętości. Aby dokładnie rozprowadzić preparat lekarz wykonuje odpowiedni masaż modelujący skórę twarzy. Wolumetria jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych osób, które pragną wymodelować zagłębienia okolic skroni, kości policzkowych, podbródka czy okolic ust i wymodelować twarz.wolumetria kraków

Umów wizytę Rezwerwacja online

JAK WYGLĄDA ZABIEG W NASZYM SALONIE W KRAKOWIE? JAK WYGLĄDA ZABIEG W NASZYM SALONIE W KRAKOWIE?

pytaniePo ustaleniu zakresu korekcji tkanek oraz po znieczuleniu leczonego obszaru, lekarz dokonuje podskórnej iniekcji kwasu hialuronowego igłą lub kaniulą. Tak wprowadzony preparat jest niewyczuwalny i nie zmienia swojego położenia przy czym w naturalny sposób modeluje i przywraca objętość skórze twarzy. Efekt jest natychmiastowy, można go porównać do liftingu, jednak daje znacznie naturalniejsze I bardziej zadowalające efekty. Zabieg jest praktycznie bezbolesny i nie jest inwazyjny. Do wolumetrii wykorzystywany jest specjalny rodzaj kwasu hialuronowego o większej gęstości niż w przypadku tego stosowanego do redukcji zmarszczek. W J’adore Instytut pracujemy na produktach takich jak np. Volume, Stylage XL.

Umów wizytę Rezwerwacja online

EFEKTY ZABIEGU EFEKTY ZABIEGU

Zabieg przywraca naturalną objętość w miejscach, w których nastąpiła największa redukcja tkanki tłuszczowej. Zabieg wolumetrii pozwala na wygładzenie zmarszczek, uwydatnienie kości policzkowych, uniesienie brwi, modelowanie I poprawę konturu twarzy. Możliwe jest uzyskanie efektu liftingu dzięki przywróceniu objętości tkankom.

wolumetria kraków

Umów wizytę Rezwerwacja online

PO ZABIEGU  PO ZABIEGU

Zabieg wolumetrii trwa ok. 30 minut. Zabieg jest pełni bezpieczny i nie wymaga rezygnowania z codziennych obowiązków, jednak występuje po nim zaczerwienienie I delikatne pobolewanie w miejscach iniekcji, które na ogół ustępują w przeciągu dwóch dni od zabiegu. Bezpośrednio po zabiegu należy unikać słońca, siłowni czy sauny. Nie należy nadmiernie masować, dotykać okolic twarzy, na których był przeprowadzany zabieg. Wolumetrię można łączyć z innymi odmładzającymi zabiegami, np. z botoksem

wolumetria kraków

Umów wizytę Rezwerwacja online

JAK DŁUGO UTRZYMUJE SIĘ EFEKT?  JAK DŁUGO UTRZYMUJE SIĘ EFEKT?

Efekt zabiegu widoczny jest przez około 6-15 miesięcy – jest to w dużym stopniu zależne od użytego preparatu, jego ilości, kondycji skóry oraz czynników zewnętrznych.

Umów wizytę Rezwerwacja online

PRZECIWSKAZANIA PRZECIWSKAZANIA

przeciwwsakazania

 

 

 

 

  • ciąża i karmienie piersią nowotwory i choroby autoimmulogiczne
  • cukrzyca
  • epilepsja
  • skłonność do powstawania blizn przerostowych
  • opryszczka i stany zapalne skóry
  • łuszczyca i bielactwo
  • stosowanie leków przeciwkrzepliwych

W przypadku chorób lub przyjmowanych antybiotyków, które nie znalazły się na tej liście – prosimy o dodatkową konsultację I podanie nazw stosowanych preparatów.

wolumetria kraków

Umów wizytę Rezwerwacja online

Cennik zabiegów Cennik zabiegów

Preparat Cena
Stylage XL, XXL (1ml) 1400zł
Stylage XL,XXL (2ml) 2400zł
Stylage XL,XXL (3ml) 3300zł

Zabieg wolumetrii w salonie J’adore w Warszawie 

Umów wizytę Rezwerwacja online

Zobacz
inne zabiegi

J’adore world
Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzonę z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Oprócz najnowocześniejszej technologii, na wysoką jakość naszego Instytutu Urody wpływają przede wszystkim wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Zapraszamy!
Sprawdź