Wybierz miasto:

Odmłodzenie skóry Restylane Skinlift Kraków

Odmłodzenie skóry Restylane Skinlift Kraków
Restylane Skinlift. Wraz z wiekiem skóra spowalnia procesy produkcji substancji budujących takich jak m.in. kwas hialuronowy, elastyna czy kolagen. W skutek tego skóra staje się cieńsza, mniej elastyczna, odwodniona i usiana zmarszczkami.Wraz z upływem lat pogarsza się również owal twarzy. Czy można zatem temu zaradzić? Dzięki nowemu, innowacyjnemu zabiegowi Restylane Skinlift jest to możliwe. Kuracja jest odpowiedzią na problemy związane ze starzeniem się skóry. Zabieg Restylane Skinlift rewitalizuje, ale i ujędrnia skórę, modelując wybrane obszary twarzy. Skóra odzyskuje młody, świeży i naturalny wygląd. W celu zregenerowania, odmłodzenia skóry oraz uniesienia opadających fragmentów twarzy, podczas zabiegu wykorzystuje się dwa innowacyjne produkty – Restylane Perlane oraz Restylane Skinboosters. Ta dwukierukowa kuracja skutecznie redukuje zarówno głębokie zmarszczki jak i poprawia ogólną jakość skóry – silnie ją nawilżając i pobudzając naturalny kolagen. Oba produkty są niezbędne do wykonania zabiegu. Restylane Perlane unosi skórę i trzyma ją na właściwym miejscu – wypełniając głębsze zmarszczki, Restylane Skinbooster wygładza i odmładza skórę twarzy. Zabieg nie jest inwazyjny i zaliczany jest do skuteczniejszych i bezpieczniejszych metod rewitalizacji skóry. Jest stosunkowo mało bolesny i nie wymaga rekonwalescencji. Efekt zabiegu Restylane Skinlift utrzymuje się około 7-9 miesięcy. restylane skinlift kraków

Cena zabiegu: od 1850

Koszt zabiegu

1850 zł

Czas zabiegu

ok. 60 min.

Znieczulenie

tak

Liczba zabiegów

1

Odstępy

7 - 9 miesięcy

Obszar

twarz

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  PO ZABIEGU
  DLA KOGO?
  Przeciwwskazania
  Cennik zabiegów

  PO ZABIEGU PO ZABIEGU

  pytanieSkóra po zabiegu może delikatnie pobolewać, do 24h być zaczerwieniona i opuchnięta. Wszelkie niepożądane objawy powinny ustąpić maksymalnie do kilku dni po zabiegu. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, mogą utrzymywać się nawet do 10 miesięcy. Skóra po preparacie Restylane Skinlift staje się nawilżona, elastyczna, zmarszczki są zniwelowane.

  restylane skinlift kraków

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  DLA KOGO? DLA KOGO?

  zaleceniaZabieg Restylane Skinlift przeznaczony jest dla osób, które pragną kompleksowo poprawić wygląd swojej skóry zachowując przy tym naturalny wygląd twarzy. Zabieg sprawdzi się w przypadku osób borykających się ze starzeniem skóry, słabym nawilżeniem i zmianami w owalu twarzy. Jeśli zatem zależy Ci na efektach to zabieg Skinlift jest przeznaczony dla Ciebie.

  restylane skinlift kraków

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Przeciwwskazania Przeciwwskazania

  przeciwwsakazania

  Zabiegi z zakresu Medycyny Estetycznej poprzedzone są szczegółową konsultacją z Lekarzem przeprowadzającym procedurę. Zabieg Restylane Skinlift nie zostanie przeprowadzony w następujących okolicznościach:

  • Ciąża i okres karmienia piersią,
  • Choroba nowotworowa,
  • Opryszczka

  restylane skinlift kraków

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Cennik zabiegów Cennik zabiegów

  Preparat Cena
  Restylane Skinlift 1850zł zamiast 2200zł!!

  Restylane Skinlift dostępne również w ofercie salonu w Warszawie

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Salon kosmetyczny Kraków

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzone z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Salon kosmetyczny Kraków - Kosmetyczka Kraków - Salon urody Kraków

  Zapraszamy!

  Sprawdź