Wybierz miasto:

Hydrobalans – rewitalizacja skóry KRAKÓW

Hydrobalans – rewitalizacja skóry KRAKÓW

Nasza skóra z wiekiem traci wiele właściwości. Przede wszystkim staje się mniej jędrna i elastyczna, przez co jest mniej przyjemna w dotyku. Z upływem lat skóra zmniejsza także produkcję kolagenu, który jest odpowiedzialny za zdrowie naszej skóry. Starzejąca się skóra jest również często przesuszona, ponieważ nasz organizm nie produkuje już odpowiedniej ilości wilgoci. Instytut J’adore rzuca wyzwanie wszystkim objawom starzejącej się skóry i prezentuje ofertę rewitalizacji skóry Hydrobalans. To nowatorskie preparaty, które posiadają udowodnione klinicznie działanie odmładzające naszą skórę. To szybki i prosty sposób na uzyskanie długotrwałych efektów odmładzających poprzez rewitalizację, odpowiednie nawilżenie i pobudzenie skóry do produkcji własnego kolagenu.

HYDROBALANS - Jak przebiega zabieg?

Zabieg jest bardzo prosty. Lekarz specjalista za pomocą bardzo cienkiej igły wstrzykuje preparat śródskórnie. Jest to niemal całkowicie bezbolesne, ale aby zwiększyć komfort leczenia stosuje się często kremy znieczulające, które pozwalają pacjentowi całkowicie zrelaksować się w trakcie trwającego kilkanaście minut zabiegu. Aby stworzyć jak najlepsze warunki do pełnej rewitalizacji skóry zaleca się spożywanie dużej ilości płynów po zabiegu. Zabieg pomimo stosowania nakłuć nie jest inwazyjny i po jego wykonaniu można wrócić do swoich codziennych zajęć.

Cena zabiegu : od 600

Koszt zabiegu

od 650 zł

Czas zabiegu

30 - 60 min.

Znieczulenie

tak

Liczba zabiegów

1 - 3

Odstępy

3 - 4 tyg.

Obszar

twarz

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  WSKAZANIA DO ZABIEGU
  DLACZEGO WARTO?
  Przeciwwskazania
  Cennik zabiegów

  WSKAZANIA DO ZABIEGU WSKAZANIA DO ZABIEGU

  zaleceniaSeria preparatów Hydrobalans służy rewitalizacji skóry całego naszego ciała. Sprawdzają się znakomicie zwłaszcza tam, gdzie wedle obiegowych opinii niewiele można poprawić. Szczególnie polecamy ten rodzaj zabiegów w miejscach takich jak:

  • bardzo wrażliwa skóra w okolicy dekoltu
  • delikatna skóra szyi
  • okolice ust
  • grzbiety rąk i dłoni
  • skóra w okolicach oczu.

  Hydrobalans to znakomite rozwiązanie dla osób w każdym wieku. Praktycznie każda osoba marząca o wypoczętej, odpowiednio nawilżonej, zdrowej i młodej skórze może zgłosić się na konsultacje, które wykonuje się zwyczajowo przed zabiegiem.

  hydrobalans kraków

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  DLACZEGO WARTO? DLACZEGO WARTO?

  pytanieJuż po jednym zabiegu Hydrobalans poczujemy efekty „na własnej skórze”. Aby osiągnąć optymalne dla naszego ciała i organizmu efekty zazwyczaj jednak potrzebnych jest więcej zabiegów. Odpowiednia ilość to zazwyczaj przynajmniej 3 zabiegi, które odbywają się w kilkutygodniowych odstępach. Taki cykl zabiegowy możemy zaleca się powtarzać przynajmniej raz na pół roku. Hydrobalans w przeciwieństwie do wielu innych metod rewitalizacji naszej skóry jest gwarancją niezwykle długo utrzymujących się efektów zastosowanego leczenia.

  hydrobalans kraków

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Przeciwwskazania Przeciwwskazania

  przeciwwsakazania

  • choroby nowotworowe, aktywne choroby dermatologiczne,
  • ciąża oraz okres laktacji,
  • nadwrażliwość na kwas hialuronowy,
  • skłonność do tworzenia bliznowców,
  • opryszczka.

  hydrobalans kraków

  Sprawdź inne skuteczne zabiegi Medycyny Estetycznej

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Cennik zabiegów Cennik zabiegów

  Restylane Vital Light, od 600 zł (w zależności od ilości zużytego preparatu)
  Restylane Vital od 700 zł (w zależności od ilości zużytego preparatu)
  StylAge Hydro od 650zł
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Salon kosmetyczny Kraków

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzone z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Salon kosmetyczny Kraków - Kosmetyczka Kraków - Salon urody Kraków

  Zapraszamy!

  Sprawdź