Wybierz miasto:

Nici z kwasem hialuronowym Kraków

Nici z kwasem hialuronowym Kraków

NICI ARTLIFT - Najnowsza generacja nici liftingujących

Artlift series to obecnie najbardziej rozpoznawalne na świecie nici liftingujące wykonane z polidoksanonu. Wyjątkowa i opatentowana technologia sprawia, że zabiegi wykonywane przy użyciu nici dają wysoce naturalne i zadowalające rezultaty i doskonale sprawdzają się przypadku zmarszczek podłużnych i poprzecznych czoła, jak i w celu liftingu policzków czy podbródka, bruzd, korekty szyi a nawet uniesienia piersi.

Opatentowana budowa nici gwarantuje znacznie lepsze w porównaniu do konkurencji właściwości stymulowania tworzenia nowego kolagenu w miejscu zaimplantowania nici. Nici są cienkie i ostre, dzięki czemu zabieg jest komfortowy i w pełni bezpieczny dla pacjenta.

REZULTATY ZABIEGÓW NICI ARTLIFT

 • Redukcja zamrszczek poprzecznych i podłużnych czoła
 • lifting policzków, twarzy
 • redukcja bruzd nosowo-wargowe
 • redukcja dynamicznych zmarszczek okolicy policzkowej
 • lifting podbródka
 • korekta szyi, dekoltu
 • uniesienie brwi
NICI ARTLIFT  

od 300zł

Koszt zabiegu

od 300 zł

Czas zabiegu

30 - 60 min.

Znieczulenie

tak

Liczba zabiegów

1

Odstępy

6 miesięcy

Obszar

twarz, szyja

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  ARTLIFT MONO
  ART LIFT MULTI
  ART LIFT COMBI
  ART Lift L
  WSKAZANIA DO ZABIEGU
  PRZECIWWSKAZANIA

  ARTLIFT MONO ARTLIFT MONO

  ART LIFT MONO – stosowane zarówno do korekty ciała jak i twarzy

  Igła stosowana do zabiegów cechuje się ostrym, opatentowanym ostrzem – w skutek czego dochodzi do zmniejszenia traumatyzacji tkanek podczas co w zdecydowany sposób zwiększa to komfort pracy lekarza w porównaniu z posługiwaniem się igłą zbyt miękką lub zbyt twardą, co gwarantuje bezpieczeństwo i szybką rekonwalescencję po zabiegu

  nici artlift kraków

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  ART LIFT MULTI ART LIFT MULTI

  ART LIFT MULTI

  Najważniejszą jednak cechą nici Art Lift® Multi jest zdolność do samorozprężania się w tkankach i w efekcie unoszenie powierzchni zapadniętej skóry. Zabieg liftinguje w łagodny sposób skórę wiotką i pozbawioną elastyczności.

  nici artlift kraków

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  ART LIFT COMBI ART LIFT COMBI

  ART LIFT COMBI

  Art. Lift Combi przeznaczony jest do liftingu skóry wiotkiej i do konturowania owalu twarzy. Nić ma na swojej powierzchni jednolite haczyki. Nici Art Lift® Combi charakteryzują się głębszymi, grubszymi i mocniejszymi haczykami oraz regularnymi przerwami między nimi.

  nici artlift kraków

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  ART Lift L ART Lift L

  ART Lift L

  • ART Lift® L pierwsza na świecie dwukierunkowa nić polidioksanonowa.
  • Nici Art Lift® L to najbardziej efektywny sposób podniesienia obwisłej skóry policzków, brody oraz linii żuchwy.
  • Jej innowacyjna budowa polega na umieszczeniu pojedynczej nici haczykowej z przeciwstawnym ułożeniem haczyków w igle. Oba końce nici wystają z dwóch stron igły.nici artlift krakówNici Art Lift dostępne są również w salonie w Warszawie
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  WSKAZANIA DO ZABIEGU WSKAZANIA DO ZABIEGU

  zalecenia

  • Poziome i pionowe zmarszczki czoła,
  • Obniżone,  opadające zewnętrzne krawędzie brwi,
  • Wiotka tkanka twarzy,
  • Dolna powieka – worki pod oczami,
  • Wyraźny fałd nosowo-wargowy,
  • Rowek policzkowo-jarzmowy,
  • Zabieg idealny dla osób, które chciałyby podnieść owal twarzy.
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  PRZECIWWSKAZANIA PRZECIWWSKAZANIA

  przeciwwsakazaniaKażdy zabieg poprzedza indywidualna konsultacja z Lekarzem Medycyny Estetycznej, który przeprowadzi dokładny wywiad z Pacjentem w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań. Czynniki, które na pewno uniemożliwią wykonanie procedury to: choroby nowotworowe, autoimmunologiczne, ciąża oraz okres karmienia piersią, otwarte rany, zmiany chorobowe skóry.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Salon kosmetyczny Kraków

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzone z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Salon kosmetyczny Kraków - Kosmetyczka Kraków - Salon urody Kraków

  Zapraszamy!

  Sprawdź