fbpx

Wybierz miasto:

Bruksizm Kraków

Bruksizm Kraków

Bruksizm to choroba, która dotyczy według różnych badań od 8-20% populacji i dotyka głównie ludzi młodych. Jako najczęstszą przyczynę dolegliwości wymienia się przede wszystkim stres. Bruksizm zwany także zespołem Costena to po prostu zgrzytanie i zaciskanie zębów w nocy. Oprócz oczywistych uszkodzeń uzębienia powodować może on również wiele innych dolegliwości jak chociażby bóle głowy, ból twarzy, a także niekontrolowany przyrost masy mięśniowej żwaczy, co doprowadzać może do zmiany kształtu twarzy. Oprócz nieporęcznych i często zużywających się szyn na zęby dostępne są bardziej nowatorskie metody leczenia. Nasz instytut przeprowadza zabiegi z użyciem botoxu, który rozwiąże na zawsze problem u osoby cierpiącej na bruksizm.

Bruksizm - O zabiegu

Zabieg jest bezbolesny (stosuje się znieczulenie z użyciem lodu), oraz trwa zazwyczaj maksymalnie kilkanaście minut. Botox wstrzyknięty zostaje do żwaczy po obu stronach twarzy. Już następnego dnia po pierwszym zabiegu pacjent odczuwa wyraźne osłabienie mięśni żwaczy. Mięśnie poprzez wstrzyknięcie odpowiedniej dawki botoxu zostaną osłabione, przez co zmniejszy się ich siła nacisku na szczękę. Zabieg należy powtarzać co kilka miesięcy, ale często już 2 zabiegi są wystarczające do całkowitego wyeliminowania dolegliwości.

Botox – dowiedź się więcej o jego wykorzystaniu w zabiegach bruksizm

Cena zabiegu: ok. 700

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
Pokaż klauzule informacyjną

Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
• Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
• Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

captcha

DLA KOGO?
DLACZEGO WARTO?
JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU?

DLA KOGO? DLA KOGO?

Zabieg dedykowany jest wszystkim osobom źle tolerującym szyny relaksacyjne.

Umów wizytę Rezwerwacja online

DLACZEGO WARTO? DLACZEGO WARTO?

Nie leczony bruksizm spowodować może poważne konsekwencje zdrowotne. Przede wszystkim ucierpi nasz zgryz. Częsty ścisk szczęki powoduje ścieranie się i kruszenie zębów. Dalsze konsekwencje bruksizmu mogą dotyczyć także estetyki naszej twarzy, która poprzez nadmierny przyrost mięśni żwaczy może się deformować.

Umów wizytę Rezwerwacja online

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU?  JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU?

Leczenie bruksizmu botoxem w naszym salonie kosmetycznym nie wymaga specjalnych przygotowań ze strony Pacjenta. Nie trzeba również wykonywać badań dodatkowych przed rozpoczęciem leczenia. Lekarz specjalista przed rozpoczęciem zabiegu dokładnie zdezynfekuje miejsce wstrzyknięcia botoxu, oraz zaznaczy punkty nakłuć.

Umów wizytę Rezwerwacja online

Zobacz
inne zabiegi

J’adore world
Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzonę z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Oprócz najnowocześniejszej technologii, na wysoką jakość naszego Instytutu Urody wpływają przede wszystkim wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Zapraszamy!
Sprawdź