+48 12 26 14 443

WOLUMETRIA

WOLUMETRIA
Wraz z biegiem lat twarz traci swoją elastyczność i objętość przez co staje się wiotka i cienka. Co zatem zrobić, by Twoja skóra wyglądała tak dobrze jak jeszcze kilka lat temu? Rozwiązaniem tego problem jest wolumetria przy użyciu kwasu hialuronowego – jest to zabieg polegający na korekcie objętości tkanek miękkich twarzy – szczególnie w tych miejscach, w których nastąpiło zmniejszenie ilości tkanki podskórnej. Wolumetria pozwala nie tylko wymodelować owal twarzy, unieść kości policzkowe, ale i też wypełnić zmarszczki i bruzdy sprawiając tym samym, że twarz będzie wyglądać na świeższą, bardziej wypoczętą i po prostu młodszą. Zabieg skutecznie spowalnia procesy starzenia się skóry dodatkową ją stymulując i regenerując.

 Cena zabiegu:  1500zł – 2000

Zarezerwuj Rezwerwacja online
Zadzwoń 12 261 44 43 Numer kontaktowy

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

 • Zabieg: WOLUMETRIA
 • DLA KOGO?
  JAK WYGLĄDA ZABIEG ?
  EFEKTY ZABIEGU
  PO ZABIEGU
  JAK DŁUGO UTRZYMUJE SIĘ EFEKT?
  PRZECIWSKAZANIA
  Cennik zabiegów

  DLA KOGO? DLA KOGO?

  Wolumetria polecana jest osobą borykającym się ze zwiotczeniem skóry związanym z utratą objętości I starzeniem się. Zabieg wskazany jest również osobom szczupłym, które pragną wymodelować kontur twarzy i dodać mu objętości. Aby dokładnie rozprowadzić preparat lekarz wykonuje odpowiedni masaż modelujący skórę twarzy. Wolumetria jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych osób, które pragną wymodelować zagłębienia okolic skroni, kości policzkowych, podbródka czy okolic ust i wymodelować twarz.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  JAK WYGLĄDA ZABIEG ? JAK WYGLĄDA ZABIEG ?

  Po ustaleniu zakresu korekcji tkanek oraz po znieczuleniu leczonego obszaru, lekarz dokonuje podskórnej iniekcji kwasu hialuronowego igłą lub kaniulą. Tak wprowadzony preparat jest niewyczuwalny i nie zmienia swojego położenia przy czym w naturalny sposób modeluje i przywraca objętość skórze twarzy. Efekt jest natychmiastowy, można go porównać do liftingu, jednak daje znacznie naturalniejsze I bardziej zadowalające efekty. Zabieg jest praktycznie bezbolesny i nie jest inwazyjny. Do wolumetrii wykorzystywany jest specjalny rodzaj kwasu hialuronowego o większej gęstości niż w przypadku tego stosowanego do redukcji zmarszczek. W J’adore Instytut pracujemy na produktach takich jak np. Volume, Stylage XL.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  EFEKTY ZABIEGU EFEKTY ZABIEGU

  Zabieg przywraca naturalną objętość w miejscach, w których nastąpiła największa redukcja tkanki tłuszczowej. Zabieg pozwala na wygładzenie zmarszczek, uwydatnienie kości policzkowych, uniesienie brwi, modelowanie I poprawę konturu twarzy. Możliwe jest uzyskanie efektu liftingu dzięki przywróceniu objętości tkankom.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  PO ZABIEGU PO ZABIEGU

  Zabieg wolumetrii trwa ok. 30 minut. Zabieg jest pełni bezpieczny i nie wymaga rezygnowania z codziennych obowiązków, jednak występuje po nim zaczerwienienie I delikatne pobolewanie w miejscach iniekcji, które na ogół ustępują w przeciągu dwóch dni od zabiegu. Bezpośrednio po zabiegu należy unikać słońca, siłowni czy sauny. Nie należy nadmiernie masować, dotykać okolic twarzy, na których był przeprowadzany zabieg. Wolumetrię można łączyć z innymi odmładzającymi zabiegami, np. z botoksem.

  Botox – dowiedź się więcej o jego wykorzystaniu w zabiegach

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  JAK DŁUGO UTRZYMUJE SIĘ EFEKT? JAK DŁUGO UTRZYMUJE SIĘ EFEKT?

  Efekt zabiegu widoczny jest przez około 6-15 miesięcy – jest to w dużym stopniu zależne od użytego preparatu, jego ilości, kondycji skóry oraz czynników zewnętrznych.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  PRZECIWSKAZANIA PRZECIWSKAZANIA

  • ciąża i karmienie piersią nowotwory i choroby autoimmulogiczne
  • cukrzyca
  • epilepsja
  • skłonność do powstawania blizn przerostowych
  • opryszczka i stany zapalne skóry
  • łuszczyca i bielactwo
  • stosowanie leków przeciwkrzepliwych

  W przypadku chorób lub przyjmowanych antybiotyków, które nie znalazły się na tej liście – prosimy o dodatkową konsultację I podanie nazw stosowanych preparatów.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Cennik zabiegów Cennik zabiegów

  Woluma (1ml/2ml) 1500zł-2000zł
  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world
  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
  Sprawdź